אוכל לכלבים – מה חשוב לדעת

בעבר נהוג היה להשליך לכלב את שאריות המזון של בני הבית כאשר הבולט בין כל השאריות היו אלו העצמות של העוף או של הבשר. נדמה היה שהכלב לא זקוק למזון מיוחד אותו יש לרכוש במיוחד עבורו דרך חנות חיות בתל אביב. היום זה כבר לגמרי לא כך וכולנו יודעים שהכלב צריך אוכל מותאם במיוחד עבורו. זה אומר שאתם אמורים להשקיע זמן בבחירה מתאימה של סוג המזון האהוב עליו סוג המזון שבריא עבורו וסוג המזון שהוא ייהנה לאכול אותו. ממש כמו שאתם דואגים לילד הקטן ומעניקים לו את כל מה שהוא רוצה או צריך, אותו הדבר עם המזון שאתם אמורים להגיש לכלב.

בחרו אוכל לכלבים בצורה חכמה

אז כבר הבנתם שאתם צריכים להשקיע ברכישה נכונה של אוכל לכלבים. הבנתם שהכלב לא אמור לאכול רק את השאריות שלכם. אך האם ברור לכם שהכלב זקוק לאוכל מותאם בדיוק לצרכים הספציפיים שלו?

כבר ציינו לעיל את הפרמטרים שאמורים ללוות אתכם בעת הבחירה במזון שאתם אמורים לקנות לכלב שלכם. אך חשוב עוד יותר לדעת כי את האוכל של הכלב צריך לקנות בחנות שאכן מציעה את כל סוגי המזון ואת כל מה שהכלבים אמורים לדרוש. 

לכו לחנויות המקצועיות

בחנויות מקצועיות תוכלו למצוא את כל המגוון ואת כל האפשרויות כמו מזון לכלבים בוגרים, גורים או אוכל רפואי מיוחד כך שלא יהיה עליכם בכלל להתפשר על מזון שיהיה פחות מותאם עבורו.

הכלב שלכם יהיה שבע, הוא יהיה מאושר והוא גם יהיה בריא הרבה יותר בגלל שתגישו לו את האוכל שיהיה הכי טוב עבורו.

לסיכום, שימו לב ואל תקנו לכלב שלכם אוכל בלי לבדוק מראש מה מתאים עבורו ומה יהיה הכי טוב עבורו.

אוכל שמתאים לכלב זה אוכל שיעשה אותו מאושר. אל תוותרו.