לא מכין קפה למלאך המוות מאת הרב אהרון מרגלית

אנשים שנמצאים במצב משבר, מוצאים את עצמם במבחן לא פשוט, מבחן קשה, לכוח הרצון שלהם, היכולת להתמודד ולהילחם, הכוח שעומד לצידם בשביל לצאת מהמשבר ולשרוד אותו. 

הספר לא מכין קפה למלאך המוות מאת הרב אהרון מרגלית, עוסק במשבר וכוח רצון של אדם אשר נמצא בסכנת חיים ונלחם עליהם, הכל במטרה לשרוד. הוא מאבד את כל יקיריו, עומד מול מערכות קשות שמבקשות לעשות הכל בשביל לא לאפשר לו לקבל את הזכויות שמגיעות לו, והוא בסך הכל רוצה לחיות חיים מלאי משמעות, חיים של שוויון, נתינה, חיים של ערך. 

הספר הזה איננו מילים ריקות. הוא הרבה מעבר לכך. זה ספר שמלמד מהי אהבת אם, מה זה כוח רצון, מה זו היכולת האנושית לעמוד מול מצבים של סכנת חיים ומשברים ולצאת מהם, על הרגליים, בלי להתכופף ובטח בלי להישבר. 

ספרו של אהרון מרגלית הוא מופת של כתיבה, אך גם מופת עבור כל מי שרוצה להבין וללמוד על המשמעות של כוח רצון והיכולת האנושית להתמודד עם משברים שונים שנופלים עליהם. 

מדוע משתלם לקרוא את הספר

ספר זה של הרב אהרון מרגלית, איננו הראשון שלו. הוא כתב בעבר ספרים נוספים, גם בהם הציג את הרעיונות והמשמעויות של התמודדות עם משברים והחשיבות של כוח הרצון האנושית. 

אין ספק שספרים אלו מהווים מקור השראה עבור כל מי שקורא אותם. לכן משתלם לעיין בהם ולקרוא אותם. מכאן אפשר לשאוב לא מעט רעיונות ולא מעט כלים ואמצעים, כיצד להתמודד עם משברים גדולים וקטנים בחיים. 

כל מי שמאבד אמונו בעצמו או ביכולות שלו להתמודד עם משברים, יכול לקרוא את הספר ולהבין עד כמה גדולות הן יכולותיו.