פירוק רכבים והאלמנט האקולוגי שבזה

המאמר באדיבות דוד קונה רכבים לפירוק

מה עושים עם מכונית ישנה שהיא כבר לגמרי מושבתת כאשר הולכים לקנות מכונית חדשה? האם אפשר להשאיר אותה במקום? האם מותר להותיר אותה בחניה? האם אין בזה בעיה חוקית? בעיה אקולוגית? אז כן. יש בעיה קשה מאוד עם מכונית תקולה שמנשארת לעמוד סתם כך בחניה שלכם או על יד הבית. זה לא סתם סיפור של מקום. זה משהו אחר לגמרי. זה גם הופך להיות בעיה אקולוגית מורכבת שמחייבת טיפול.

כי אסור להשאיר סתם כך רכב שאין בו שימוש שיעמוד ברשות הרבים או אפילו רק ברשות היחיד.

אז מה עושים עם הרכב התקול?

אז מה למעשה צריך ואפשר לעשות עם הרכב שסיים את תפקידו? אנחנו כאן עם הפתרון המושלם.

רכב תקול יכול למעשה לשמש עבור כלי רכב אחרים תקולים כאשר אלו יוכלו ליהנות מחלקי חילוף שעדיין פועלים היטב וקיימים ברכב. ברגע שייווצר התיווך הזה ובעל הרכב התקול יוכל לקבל את החלק מתוך הרכב המושבת, הרי שהוא יוכל להחזיר את המכונית שלו לתפקוד תקין. מה שלמעשה אומר שגם כלי רכב מושבת יש לו עדיין תועלת. יש מה לעשות אתו. ובעל הרכב המושבת יכול בהחלט להרוויח ממכירת החלקים הללו.

עושים כסף מהרכב התקול

אז אם יש לכם רכב תקול או רכב מושבת, אתם יכולים לפנות אל המגרש לפירוק רכבים ופשוט להזמין שירות. כך תוכלו לקבל גם את שירותי הגרירה, תוכלו ליהנות משירות שיכניס לכם קצת כסף כי עבור המכונית שתמכרו תוכלו לקבל קצת כסף. חוץ מכל זה הלקוחות שיקנו את חלקי החילוף יוכלו ליהנות מלקים זמינים ואיכותיים מה שיחסוך להם הרבה זמן המתנה וגם כסף.

ברור שגם מנהל המגרש ייהנה מ'סחורה' בהיצע רחב יותר.