דילדו – להיות מסופקת זה לא חטא

בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים מגלות כי להיות מסופקת זה ממש לא חטא. הצורך לדאוג לסיפוק גופני, נעשה כמובן על ידי עינוג עצמי או זוגי, כמו גם על ידי שימוש באביזרי מין, ביניהם האביזר הפופולארי ביותר והוא דילדו. אבל מה זה דילדו וכיצד בוחרים? כול המידע בהמשך.

מי שרוצה לענג את עצמה בזמן עינוג עצמי או בעת עינוג זוגי, יכולה לעשות זאת בקלות באמצעות אביזר מין בשם דילדו. אביזר מין זה נחשב מבין הוותיקים (כפי שהזכרנו) בעוד שעם השנים הוא הפך ליעיל יותר, חכם יותר וכזה שניתן להתאים לכול אחת – באופן אישי. 

כיום, בעת רכישת אביזרי מין מחנות באינטרנט אפשר לבחור דילדו שידמה את איבר המין הגברי. בחנויות, ישנם כאלה העשויים סיליקון מיוצרים בעוביים שונים ומקנים עובי, אורך וצורה – על פי העדפות אישיות. בקטלוגים של כל חנות צעצועי מין באינטרנט: אפשר למצוא לא מעט אביזרי מין מעולים ויעילים, כמו גם לקרוא אודות כול אביזר ולצפות בסרטוני הדרכה מקצועיים. 

עבור איזה צורת החדרה מיועד דידלו

מי שטרם הבינה את אופן השימוש במוצר, חשוב שתדע כי מדובר באביזר מין שמדמה את הפין הגברי באופן מושלם, ומקנה לעיתים הנאה רבה יותר מזאת שמופקת מאיבר מינו של בן הזוג. בדילדו אפשר להשתמש להחדרה אנאלית או וגינאלית, בעוד שבמוצר נעשה שימוש גם עבור זוגות חד מיניים. 

בחנויות לאביזרי מין ישנם אביזרים כמו סטארפאון המאפשרים חגירת הדילדו על המותן ובכך החדרתו אל בני הזוג. באמצעות האביזר רבות הנשים (וגם הגברים) אשר נהנים מעונג בלתי צפוי וכזה שכיף להתרגל איליו! בעוד שבכך יכולות גם מי שאין להן בני זוג בנמצא, להגיע אל אורגזמות אדירות!

לסיכום, כדי לבחור דילדו למתחילות או כזה שמתאים עבור מתקדמות – רצוי להכנס לאתרים של חנויות סקס. בכך אפשר לבחור את המוצר המתאים מתוך קטלוג אינסופי של אביזרי מין.