הדברת עכברים – כיצד מבצעים זאת בפועל?

כשאנחנו פוגשים בעכבר, בבית או בעסק, זה אף פעם לא דבר נעים. אף אחד מאיתנו לא רוצה לגלות שמכרסם מסוג זה מסתובב חופשי במבנה, שכן זה מלמד משהו על ההיגיינה השוררת בו וכן זה מלמד לא מעט על התנאים במקום.

על מנת להתמודד עם עכברים, אנחנו יכולים לבצע שתי פעולות עיקריות. הראשונה, להזמין לוכד עכברים אשר יתפוס אותו באמצעות מלכודות וכלובים שונים, ולאחר מכן ישחרר אותו בשטחים פתוחים. הפעולה השנייה היא הדברה. הרבה פעמים מעדיפים להשתמש בפעולה זו, גם בשביל למנוע אפשרות שעכברים אחרים יבואו אל המקום.

פעולת הדברת עכברים מתבצעת באמצעות חומרים ותכשירים שונים, לעיתים גם באמצעות רעלים, זה תלוי במקום וכן בעוצמת הבעיה איתה אנחנו מתמודדים. בכל מקרה, כמו במקרים של לכידת עכברים, הרי שעלינו לפנות אל גורם מקצועי, מדביר בעל ניסיון וידע בתחום, על מנת שהוא יוכל לבצע את העבודה כפי שאנחנו מצפים.

 

כיצד עושים זאת בצורה נכונה

חשוב להזמין מדביר כבר כשאנחנו פוגשים בעכבר בפעם הראשונה, גם אם הוא הצליח לברוח ולחזור אל המחבוא שלו. אנחנו יכולים להיות בטוחים, שבשלבים שונים במהלך היום או הלילה, הוא יצא משם ויחפש מזון במבנה. זה נכון בוודאי אם מדובר במקום שמייצר או מכיל כמויות גדולות של מזון ובפרט כזה שנמצא בהישג יד.

אחרי שהמדביר יגיע אלינו, הוא יסרוק את המקום, יבחן אותו היטב ויחליט איפה נכון לבצע את ההדברה, כיצד נכון לעשות זאת, ואז הוא גם יסביר לנו על התהליך. בעיקרון, מאחר ומדובר בחומרים רעילים, אז אנחנו נצטרך להכין את השטח וכן אנחנו נצטרך למצוא מקום בו נוכל לשהות מספר שעות, עד שנוכל לחזור אל המבנה, אחרי ההדברה.

 

לפרטים נוספים הכנסו לאתר שלנו: https://www.zisman-hadbarot.co.il/.