הדברת תיקנים

מה עוד ניתן לומר על תיקנים שעדיין לא נאמר? הם דוחים במראם, ישנם אף אנשים שמן הרגע שהם נתקלים בג'וק, זועקים זעקת בהלה, וזאת למרות שתיקנים אינם מהווים סכנה מידית לבני אדם, הם אינם נושכים או מכישים. עדיין, תיקנים נחשבים למפגע תברואתי, וכל שתרצו הוא שהם ייעלמו מחייכם. איך עושים זאת? פונים אל חברת הדברת תיקנים!

כמה סוגי תיקנים קיימים?

ובכן ישנם כמה סוגים שונים של תיקנים, כאשר הבעייתי מבין כולם הוא התיקן הגרמני. מדובר בתיקן קטן למדיי, אולם הוא בעל עמידות גבוהה מאוד לחומרי הדברה, ולכן לא פשוט למגר את הבעיה. את התיקנים הללו, ניתן למצוא במיוחד במטבח, היכן שיש אוכל, ובכדי למנוע את הופעתם יש לשמור על המטבח כמה שיותר נקי.

האם כדאי לרכוש חומר הדברה?

חומרי הדברה שרוכשים ברשתות השיווק השונות, לא תמיד יעילים כאשר מדובר בתיקן גרמני, כך שגם אם תרססו, יש סיכוי שתמצאו אותם בחיים.

אז איך מדבירים תיקן גרמני?

בכדי למגר את הבעיה, אין זה די לעשות שימוש בקוטל חרקים ביתי, רק חברת הדברה מקצועית כמו קבוצת פלא הדברות, אשר צברה ניסיון רב בהדברת מזיקים שונים תדע לעשות זאת, באמצעות שימוש בג'ל מיוחד המיועד בדיוק למטרה זו.

יש להניח אותו בכל מקום בו הם עשויים להימצא, אולם הם גם יכולים להקשות על החיים, שכן הם מסתתרים בברי מים, לעיתים ניתן להבחין בהם בין דפנות דלת המיקרו, בתנור האפייה ואפילו, אולי לא תאמינו, הם גם מתמקמים במדיחי כלים.

תוך כמה זמן הם ייעלמו?

כיאה לתיקן עקשן כמו זה הגרמני, ייקח זמן להיפטר מהם, מדובר בפרק זמן של לערך שבועיים, אולי שבוע יותר, אולם אין דרך אחרת אפקטיבית לעשות זאת, אלא באמצעות ג'ל המיועד לכך.