מראות מעוצבות

הגודל, הצורה, הסגנון והצבע של מראת קיר, משפיעים על ההצהרה שהיא עושה בחדר שלכם. מראת קיר מעוצבת, יכולה להיות נכס רציני כשהיא באה מקושטת. אז איך תוכלו לבחור מראות מעוצבות ברמה גבוהה?

מראות מעוצבות 

מראת קיר מעוצבת, יכולה להוסיף מראה דקורטיבי לחדר שלכם, והיא מהווה מוקד אידיאלי לחלל. המפתח, הוא בחירת המראה המתאימה לחדר שלכם ולמראה שאתם רוצים ליצור בו. אז לפני שאתם בוחרים מראות מעוצבות באתר שזלונג, חשבו על כללים אלה.

שקלו את גודל המראה 

ההחלטה הראשונה שעליכם לקבל כאשר אתם בוחרים מראת קיר, היא כמה גדולה היא צריכה להיות. גודל המראה, צריך להיות מושפע מכמה גורמים – גודל הקיר שעליו אתם מציבים אותה וכמה השפעה גדולה אתם רוצים שהמראה תעשה בחדר שלכם.

אם אתם תולים את המראה על קיר גדול בסלון, בחדר האוכל או בחדר השינה שלכם ואתם רוצים להביע אמירה נועזת, בחרו במראה גדולה ומעוצבת במיוחד, בגודל של בין 25 ל- 31 אינץ' מכל צד. 

אם אתם משתמשים במראה כמבטא על קיר קטן ליד הכניסה, ייתכן שתצטרכו אחת קטנה כמו 10 אינץ' מכל צד. מדדו את הקיר שלכם כדי שתדעו כמה מקום יש לכם לעבוד איתו ותקבעו כמה ממנו תרצו שהמראה תמלא.

חשבו על צורת המראה 

בעוד שאופציות מרובעות ומלבניות הן בדרך כלל הנפוצות ביותר, ניתן למצוא מראות קיר במגוון צורות. מראה מרובעת או מלבנית, מציעה את המראה המסורתית ביותר, אך בחירה במראה בצורה יוצאת דופן, יכולה להסב תשומת לב לקיר גם אם המראה קטנה או חסרה מסגרת דקורטיבית. 

למראה פשוט אך בולט, בחרו במראה קיר עגולה או סגלגלה. מראות אופנתיות בצורת משולש ויהלום, יכולות להוסיף מגע שונה לחדר.