ייעוץ זוגי בראשל"צ

זוגות רבים עשויים לחוות קשיים בזוגיות שלהם. רק בשנה-שנתיים האחרונות עם מגפת הקורונה שהשתוללה בעולם וגם בישראל גרמה לקרעים רבים בין זוגות, בין אם על רקע כלכלי ובין אם מסיבות שונות אחרות. כך למשל אנשים רבים נשארו בבית זמן רב בשל המגפה ונאלצו לקבל מבני/בנות הזוג שלכם הספק ניכר יותר של הצרכים הרגשיים שלהם כיוון שהם לא נפגשים עם אנשים אחרים כמעט או בכלל. יתרה מכך להיות סגורים זמן רב בבית יחד עשוי בשלב כלשהו לגרום לוויכוחים וחוסר סבלנות. 

מתי נרצה ללכת לייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי בראשל"צ יכול לעזור לזוגות רבים להרוויח את הזוגיות שלהם מחדש, להתגבר על אתגרים וחוויות לא נעימות בזוגיות שלהם וכמובן להחזיר אולי את האמון שעבד. מתי כדאי ללכת לייעוץ זוגי?

  • תחושת ריחוק – אם אתם מרגישים מבני/בנות הזוג שלכם תחושת רחוק או סתם מרגישים שאין לכם על מה לדבר וזה פוגע בזוגיות שלכם, אולי אחד מבני הזוג חוויה אירוע טראומטי ולכן התרחק מעט או החל להסתגר זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי.
  • ריבית מרובים – כל זוג רב אבל כשזה מגיע למצב שרבים לעתים קרובות והתחושה היא שזה לא יגמר כדאי לפנות לייעוץ זוגי ולגלות את שורש הבעיה וכיצד ניתן לגשר עליה.
  • איבוד אמון – אחת הבעיות הקשות בזוגיות שגם קשה לשקם אותה היא נושא האמון. איבוד אמון מתקשר פעמים רבים לבגידה פיזית אולם יכולה להיגרם גם כתוצאה ממקרים שונים כמו אי קבלה של מישהו מבני המשפחה, בן זוג המשקר לצד השני ועוד.

לסיכום; אם אתם חווים אחת או יותר מהסיטואציות הבאות או מרגישים שהזוגיות שלכם זקוקה לליווי מקצועי זה הזמן להגיע לייעוץ זוגי בראשל"צ / אימון זוגי עם נעמה רגב. גם זוגות שהמצב ביניהם בסדר גמור לעתים מגיעים לייעוץ כדי לשמור על האש והאנרגיות ביחסים ביניהם או כדי להתייעץ ביחד עם מטפל בנושאים שונים כמו למשל בהרחבת המשפחה, מקום מגורים ועוד.