סרט תדמית לעורכי דין

התדמית של עורכי דין במרבית המקרים היא של אנשים קשוחים ולא נגישים. הפקת סרט תדמית לעורכי דין צריכה להוכיח ללקוחות בדיוק את ההיפך: יש להם עם מי לדבר! סרט התדמית הוא ההזדמנות שלכם לבנות גשר אל הלקוחות המעוניינים בהתייעצות עם עורך דין, ליווי או ייצוג משפטי.

מהי המטרה של סרט התדמית המיועד לעורכי הדין?

  • הדרך שלכם לתקשר ישירות אל מול המתעניינים בכם
  • הצגתכם כמובילים בתחום בו אתם עוסקים
  • יצירת תדמית חיובית ואמינה שלכם בפני הצופה
  • היכרות ראשונית: מי אתם, היכן למדתם, הניסיון שלכם וכיוצא בזה

מדוע דווקא סרט תדמית ומדוע דווקא לעורכי דין? שאלה מצוינת! כיום בישראל ישנה כמות גדולה מאד של עורכי דין. סרט התדמית עתיד לייצג אתכם ברחבי הרשת – כך גם להבליט אתכם, לשקף את הבידול שלכם (יחס אישי, ניסיון מקצועי, מחיר) וכתוצאה מכך לספק לכם יותר פניות. את סרט התדמית תוכלו לשתף בכל הנכסים הדיגיטלים שלכם – מעתה, הוא כרטיס הביקור שלכם!

אנימציה בסרטי תדמית לעורכי דין – כדאי או לא?

בלא מעט סרטי תדמית עושים שימוש בסרטי אנימציה. האם ניתן לשלב אותה בתחום "רציני" כל כך כמו עריכת הדין? התשובה חיובית! עם זאת, חשוב לדעת מתי נכון לשלב אנימציה ומתי היא מאד לא מתאימה. כל עוד אתם עוסקים בדיני משפחה או עבודה לדוגמא, הרי שיש מקום לשלב אנימציה. המון פעמים אנשים המעוניינים לתבוע ולהילחם על צדקתם, חוששים מאד מהתהליך. השימוש באנימציה מקליל וגם מפחית לחצים. מדוע מראש להשתמש באנימציה? משום שבסרטונים שכאלו חשוב בעיקר להציג את ה-happy end ואת פתרון הקונפליקט. באופן זה, מדגישים את היכולת של עורך הדין לפעול למען המטרות של המיוצג שלו ולספק תוצאות.

 איך האנימציה באה לידי ביטוי?

  • דיני משפחה: סרטון אנימציה לעורך דין דיני משפחה בו מוצג זוג המעוניין לסיים את מערכת היחסים הזוגית. בסרטון יוצג הזוג שלמרות הקשיים, הצליח לחלק את הרכוש ולהגיע להבנות בדבר הילדים.
  • דיני עבודה: מחלוקת עם הבוס? סרטון האנימציה יציג סיטואציה שכיחה שכזו, ובסיומה יסגר מעגל עם לחיצת יד בין המעסיק לעובד לאחר שהוא מקבל את שמגיע לו.

סרט התדמית מסייע לכם לקדם את האתר שלכם

ומה הקשר בין סרט תדמית לעורכי דין ובין קידום אתר האינטרנט שלכם? קידום האתר ברשת מושפע משלל פרמטרים, כאשר אחד מהם הוא זמן השהות של הגולשים באתר. הסיכוי כי הגולשים שלכם יקראו פסקי דין ארוכים או מאמרים בשפה "משפטית", אינו גבוה. עם זאת, בעת שתשתפו אותם בתכני וידאו, לרבות סרט התדמית, ישנו סיכוי גבוה כי בהם הם דווקא כן יצפו. גוגל יודע לזהות כמה זמן נמצאים הגולשים באתר, וכך הוא גם מדרג את איכות האתר ואת הערך המוסף שהוא מעניק. ככל שהאתר יזוהה כאיכותי יותר, כך הוא יקודם יותר.

טיפים כלליים ליצירת סרט תדמית לעורכי דין:

  • ראשית, אורך הסרט: המטרה של הסרט מאד ברורה והיא לייצר היכרות ראשונית (ורושם טוב) בין המתעניין ובין עורך הדין. חשוב שהסרט יהיה תחום בגבולות ברורים – עד כ-3 דקות של סרט. הבעיה בסרט ארוך יותר היא שהתוכן בו פולש לאזורים לא רלוונטים והתוצר הסופי בהתאם: לא ענייני ומפספס את המטרה.
  • שנית, חשוב מאד לדבר בגובה העיניים. עורכי דין לעתים מדברים בשפה גבוהה, אך לא תמיד היא נדרשת. בסרט התדמית קהל היעד הוא לקוחות פוטנציאלים, כך שחשוב לגרום להם לחוש בנוח. וכן, גם חיוך לא יזיק.
  • שפת הגוף. עבור המון אנשים, עורך הדין הוא זה שיפתור להם את הקונפליקט וילחם למען הצדק. לכן, יש להקפיד בסרט על שפת גוף המשדרת ביטחון, אמינות ומקצועיות. תנו לצופים את התחושה כי הם בידיים טובות!