מקומות מומלצים להצבת שולחן בטון

שולחן בטון מהווה תוספת נפלאה לכל גינה ולכל חצר. כל מי שמעוניין לעצב את הגינה שלו בטוב טעם, חייב לחשוב על כל הפרטים הקטנים. יש צורך לתכנן היטב את סגנון הגינה הרצוי, את ריהוט הגינה שישתלב בצורה הרמונית עם העיצוב של הבית וכמובן לא לשכוח את האלמנטים המיוחדים שיהפכו את הגינה שלכם לפינת חמד. רוב האנשים נוטים לרכוש את ריהוט הגינה שלהם ואת הקישוטים השונים בחנויות סטנדרטיות, דבר שמבטיח עיצוב כללי ומשעמם. אך מי שבאמת רוצה להשקיע וליהנות מגינה מיוחדת שכל מי שנכנס אליה מתפעל בהתלהבות, צריך לחשוב מחוץ לקופסא. שולחן העשוי מבטון למשל, יכול להוות תוספת נפלאה לכל סוג של גינה ולכל סגנון עיצובי. ניתן להזמין את השולחן בכל גודל רצוי, תוך כדי התאמה מושלמת לתכנון השטח. השולחן יוסיף המון לעיצוב הכללי של הגינה ויעצים את הייחודיות שלה.

כל מה שחשוב לדעת לגבי הצבת שולחן בטון

כל מי שמתכנן להזמין לעצמו שולחן מיוחד העשוי מבטון, חייב לחשוב מראש היכן הוא עומד להציב אותו. יש לזכור כי השולחן יהווה את מרכזו של כל אירוע שתבחרו לחגוג בגינה, היות ורוב האנשים ישבו לידו אות לפחות יתקבצו מסביבו. לכן חשוב להציב אותו במקום מרכזי, שהגישה אליו נוחה ויהיה נעים לשבת שם. חשוב לוודא שלאורחים יהיה מקום והם לא ירגישו צפיפות או דוחק, ולכן מומלץ לא להצמיד אותו לקירות. מצד שני, במידה והגינה מכילה פרגולה או סוכך, מומלץ להציב את השולחן מתחתיו, על מנת שניתן יהיה ליהנות ממנו גם במקרה של גשם או שמש ישירה. יש לציין כי שולחן שעשוי מבטון נחשב לעמיד ויציב במיוחד, הוא אינו מושפע מפגעי מזג האוויר ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. עם זאת, כדאי להיזכר כי שולחן זה אינו מיועד להזזה עצמאית, לכן חשוב לבחור מראש את המיקום שלו.

מומלץ לבחור בשולחן שישתלב היטב עם הסגנון העיצובי של הגינה, היות וניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של דגמים שונים. ניתן להציב את השולחן בכל מקום, גם קרוב אל מתקן מדורה בגינה, אך כדאי להתחשב בגודל של הגינה ובעיצוב הכללי שלה.