איך גיבוי ענן יכול להציל לך את העסק?

גיבוי ענן הוא כיום בגדר חובה לכל עסק. למה? ישנם כמה סיבות לזה ונמנה אותן בפניכם. ראשית, מתקפות ההאקינג בעולם הולכות וגדלות, מה שאומר שכל חברה, בטח ובטח כאשר מדובר בחברה גדולה נמצאת על הכוונת של פושעי מחשבים שמנסים לדוג מידע רגיש כמו כרטיסי אשראי וכדומה.

כמובן שהענן אינו חסין מפני גניבות, אולם בדרך כלל מדובר בחברות שמחזיקות צוותי אבטחה שלמים ואם תשאלו האקר הוא כנראה יגיד לכם שלפרוץ למחשבי החברה שלכם קל הרבה יותר מאשר לפרוץ לשרת הענן של החברות הטובות.

גיבוי, באופן כללי נצרך לכל עסק וגם בצורה שלא מחובר לרשת. כלומר, רצוי לגבות את כל החומר על כוננים קשיחים המנותקים מהרשת, כך, במקרה של תקלה, אתם יכולים פשוט לשלוף את כל המידע מאותו דיסק קשיח. חשוב לעדכן את הדיסקים בכל עת.

אז איך גיבוי בענן יכול להציל את העסק שלך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

גיבוי בענן והעסק שלך:

תארו לעצמכם שביום בהיר אתם מגיעים לעסק, פותחים ואז אתם מגלים לחרדתכם שפרצו למחשבים של החברה, אתם מזמינים מיד מומחה מחשבים כדי שיעריך את הנזק. תסכימו אתנו שהבלגן כאן הוא נוראי והנזק יכול להיות עוד יותר עצום.

אז נכון, אם כבר הצליחו לגשת לנתונים שלכם זו בעיה של ממש, אבל אם מדובר רק בהעלמה של תוכן תמורת כופר, או שלקוחות האם נשרפו והמידע נמחק, גיבוי בענן יכול להציל אתכם לחלוטין.

היתרון הגדול בגיבוי בענן וגם שירותי ענן זה שהוא מאפשר לכם לגשת מכל מכשיר, כל הזמן לחומר ולמידע שאתם צריכים וכך אתם ממזערים כל נזק אפשרי שעשוי להופיע.