גיהוץ בגדים – מהו סדר הפעולות הנכון לגיהוץ מושלם?

גיהוץ בגדים הוא דבר חשוב מאוד. הוא מאפשר לבגדים להראות טוב ועל כן, כל אדם שמעוניין להראות טוב ולא מסורבל, חייב להקפיד לגהץ את הבגדים אשר דורשים גיהוץ וחשוב מאוד לגהץ אותם בצורה נכונה. אם אתם תוהים כיצד עליכם לגהץ על מנת שהבגדים שלכם יראו טוב, במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות סדר הפעולות הנכון לגיהוץ מושלם.

כיצד מגהצים בצורה מושלמת?

בכדי לגהץ בצורה טובה יעילה ואיכותית בשלב הראשון חשוב מאוד להקפיד על כביסה נכונה של הבגדים. יש לבחור בתוכנית הנכונה במכונת הכביסה בהתאם לסוג הבד וכן להימנע מסחיטה גבוהה אשר יסייעו בשמירה על הסיבים של הבגד. כמובן שחשוב לתלות את הכביסה כמה שיותר מהר ולתלות אותה על קולבים שאינם משאירים סימנים על הבגדים. כדאי מאוד לגהץ את הבגדים כאשר הם עדיין לחים שכן, הלחות הופכת את ההליך המדובר לקל יותר ומאפשר  למגהץ להחליק בקלות על סיבי הבדים. 

חשוב מאוד להכין את המגהץ מראש. יש למלא את הדוד במים בלבד, לחכות עד שהמגהץ יגיע לטמפרטורה הנכונה ואז להתחיל לגהץ. יש לוודא שאין כתמים או סימנים על הבגדים אשר עלולים להיצמד לסיבים בשל מגע עם הקיטור.

צריכים שירות גיהוץ בגדים או ניקוי יבש? נשמח לעמוד לשירותכם >>>

התאמת טמפרטורה

יש להתאים את הטמפרטורה של המגהץ בהתאם לסוג האריג. חשוב לבחור בתוכנית ספציפית שיש במגהץ בהתאם לסוג הבד. חשוב גם לבחור את קרש הגיהוץ הנכון ולהניח עליו את הבגד בצורה נכונה. כעת, כל שנותר לכם לעשות זה למצוא את הטכניקה הנכונה לגיהוץ הבגד בהתאם לסוגו, בהתאם לסוג הבד שלו, בהתאם לגודלו ועוד ולאחר הגיהוץ לאחסן אותו בצורה נכונה. אם אינכם אוהבים לגהץ או אינכם יודעים לגהץ בצורה נכונה, תמיד תוכלו לבחור בשירות גיהוץ מקצועי ואיכותי שיגהץ עבורכם את כל הבגדים.