5 טיפים לבחירת ארון לחדר ילדים

ארון בגדים הוא פריט שנרכש בתור פריט חובה בכל סוג של חדר שינה, וכשאר ילד מגיע אל גיל גדול דיו, יש מעבר מן השידה של ההחתלה אל ארון בגדים שבו הכל מונח באופן מרווח ונוח עבורו. איך בוחרים ארון בגדים אחד כאשר רואים בצורה די ברורה כי יש מבחר עצום בכל חנות של ארונות? הנה חמישה טיפים שיסייעו לבחור.

הגודל של המיקום המיועד לארון

בחנויות של רהיטים יש מבחר ענקי של ארונות המיועדים לחדרי שינה של רומיקס ובהם ניתן להציב פריטי לבוש לצד פריטים אחרים, ומה שצריכים דבר ראשון לבדוק הוא את הגודל של האזור שבו רוצים להציב את הארון. לפי המידות הללו יהיה יותר פשוט לבצע את הסינון של כל מה שהוא אינו רלבנטי ולהתקרב צעד אחד יותר אל עבר הארון הכי טוב.

תכנון נכון של חלוקה פנימית

הארונות שיוצרו לפני שנים רבות היו די בנויים מבחינת החלוקה הפנימית עם אזור תחתון של מגירות חצי אחד עבור מידוף וחצי אחר עבור תלייה. והיום? היום ארונות הבגדים (לדוגמא בלינק זה) הם כאלה שיכולים להיות מותאמים בצורה הרבה יותר טובה עם חלוקה שונה למגירות, בחירה של כמות מדפים ואפילו שינוי של הגובה עצמו.

כדאי תמיד לחשוב לגובה

הבעיה של מקום אחסון קיימת בהרבה מאות דירות,
בעיקר בדירות מודרניות שלהן אין מחסן והחדרים קטנים מאוד. מה יכולים לעשות על מנת
להשיג אחסון עד כמה שיותר גדול? לבחור ארון בגדים שמגיע עד כמה שיותר לגובה, שם
יכולים לאחסן בקלות בגדים, מצעים ושמיכות.

היעילות של דלתות הזזה

נכון להיום השוק של הארונות רווי בדגמים אשר כוללים דלתות של הזזה, מה שאומר כי המחיר עבור אלה כבר אינו גבוה כפי שהיה עבור ארונות בתחילת הדרך של המכירה בענף. למה זה עדיף לרכוש ארון עם דלת הזזה לעומת דלת פתיחה? כי גם המראה הוא הרבה יותר אחיד ומעוצב, וגם מדובר בפתיחה שאינה מצריכה הרבה שימוש במרחב ומעולה עבור חלל שהוא יחסית קטן.

קראו כאן על ריהיטים בהתאמה אישית

הרבה יותר מרק מראה

בארון הבגדים שמגיע יכולים להציב באותה ההזדמנות באחת הדלתות גם מראה, ובכך מרוויחים שימוש נוסף בפריט קיים. מלבד זאת, מראה על ארון יוצרת תחושה של חלל הרבה יותר גדול ורחב.