המלצות לבחירת חדר שינה

בחירת חדרי שינה מעוצבים איננה תמיד כה פשוטה, היא תלויה בפרמטרים רבים, בעיקר גודל החדר. האם הוא קטן או גדול? מה המבנה שלו? היכן ממוקמות הדלתות והיכן ממוקמים החלונות, האם יש חדר ארונות? האם זהו חדר מוצף באור? 

מיטה

ההמלצה היא לרכוש באותה החנות הן את המיטה והן את המזרון, כך ניתן להיות בטוחים שמידות המזרון זהות למידת המיטה. בחנויות רהיטים לבית השונות תמצאו מיטות זוגיות בשלל עיצובים וסגנונות, גוונים רבים, עיצוב כפרי או מודרני ובגדלים שונים. למיטה התאימו את המזרון. ישנם מזרונים העשויים מחומרי גלם שונים, קשים או רכים יותר. בנוסף, רצוי לבחור מיטה עם ארגז מצעים.

התאמת כלל הריהוט לחדר

לא סתם נאמר שיש למדוד את גודל החדר,  כך ניתן יהיה לקבוע את מידות המיטה, גודל השידות והיכן ניתן למקם אותם. דבר ראשון יש לדעת באיזה מידות לבחור והיכן בדיוק ממקמים את שאר הריהוט. כמובן שלאחר הקנייה קיים סיכוי ששידה שתכננתם למקם בפינה מסוימת, יש למקם במקום אחר.

ארון בגדים

הארון הוא פריט חשוב ביותר, שם נמצאים כל הבגדים שלנו. בכדי לחסוך בשטחי אחסון יש לבחור ארון מחולק בצורה נכונה, אם אין מקום בחדר למראה גדולה, ניתן גם לרכוש ארונות הזזה כאשר אחת הדלתות או כולן משולבות עם מראה.

חדר המשרה רוגע

חדר השינה הוא אחד החללים החשובים בבית, מקום המפלט שלנו, החדר בו ישנים, קוראים ספר או צופים בטלוויזיה. לכן חשוב לצבוע את הקירות בגוונים רכים ולהתאים את הגוון לשאר הפריטים בחדר. דבר נוסף, עצבו את החלל בדיוק לפי טעמכם, שלבו וילונות, כריות נוי או חפצי נוי אחרים והתאימו תאורה, כזו שאפשר גם לעמעם אותה.