בדקו – האם גם לכם מתאים לכתוב ספר?

תעשיית הספרים מתפתחת ומשתנה כל הזמן. בעבר, סופרים נדרשו לכתוב ספרים על נושאים שהם מכירים היטב. אבל היום, יש כל כך הרבה נושאים שונים העומדים לרשותם, כמו גם מספר רב של דרכים לכתיבת ספר. התחרות שתתפרסם היא עזה. אבל לא משנה כמה קשה הם עובדים ומה הם יודעים, לכל הכותבים יש את הגבולות שלהם. לכן, כשאתה כותב ספר שלא זוכה להערכה טובה, ייתכן שתצטרך לקבל שהספר לא ייצא לאור. אתה עדיין יכול להצליח אם אתה עושה את זה נכון. במאמר זה נבחן האם מתאים לך לכתוב ספר, מה זה עשוי לדרוש וכמה זמן זה עשוי לקחת.

האם מתאים לך לכתוב ספר?

יש לך ספר בראש? יש לך מספיק זמן לכתוב את זה? במאמר זה אספר לכם כמה זמן לוקח לכתוב ספר. אני חושב שהרעיון לכתוב ספר לא כל כך קשה לרוב האנשים. רוב האנשים יכולים למצוא משהו לעשות עם הזמן הפנוי שלהם במהלך סופי שבוע וחגים. אבל מה לגבי תהליך הכתיבה בפועל? כמה זמן זה לוקח? כמה זה עולה? ואיך נוכל לוודא שלא נבזבז את זמננו היקר על משהו שאנחנו לא רוצים לעשות? 

ספר הוא דרך מצוינת להעביר את המסר שלך לקהל רחב. עם זאת, הבעיה בכתיבת ספר היא שזה לוקח שנים של עבודה קשה וזמן. המשמעות היא שתצטרך להשקיע בספר שלך במשך תקופה ארוכה לפני שתוכל לראות החזרות. לעומת זאת כיום ניתן לכתוב ספר גם בכמה שבועות או חודשים ולהוציאו לאור באופן עצמאי או דרך חברת הוצאה לאור שיש לך קשר אתה. 

לשאלה האם מתאים לכם לכתוב ספר? כל אחד יכול לכתוב ספר אם יש לו קצת דמיון והוא יודע על מה הוא רוצה לכתוב. צריך פשוט להתחיל והשאר פשוט יזרום. אם אתם מרגישים תקועים אפשר לחזור ביום אחר לכתיבה ולהמשיך אותה. למידע אודות סדנת כתיבה למתחילים