נתפסת שיכור על ההגה? 3 סיבות לשכור עורך דין נהיגה בשכרות.

אל תגידו לי זה לא יקרה.

מדינת ישראל מחזיקה בשיא שלילי בכל הנוגע לתאונות דרכים ונהיגה תקינה. בישראל המושג תרבות נהיגה הוא אינו בשגרה והישראלי הממוצע נוהג בכביש בצורה לא בטיחותית המובילה להתנהגות מחרידה אשר מסכנת את חיי האנשים שסביבו בכביש או הולכי הרגל. כך שאירוע שבו נפגע הנהג בצורה כלשהי יכול לקרות לכל אחד על הכביש ויש להתכונן ליום הנורא הזה שעלול להגיע לכל אחד בכל רגע.

אם שותים לא נוהגים

אחת התקנות של משרד התחבורה הוא לא לנהוג לאחר שתית אלכוהול בכדי לאכוף תקנה זו משתמשת המשטרה במכשיר הנקרא ינשוף שמטרו לבדוק האם הנהג שתוי או לא.

אם לא עברנו בדיקת ינשוף.

במידה ושתינו אלכוהול ולאחר מכן עלינו על ההגה ותפס אותנו שוטר ולא עברנו בדיקת ינשוף יהיה כדאי לשכור עורך דין המתמחה בתחום מכמה סיבות.

  • בקיאות והבנה רבה בנושא.

עורך דין המתמחה בתחום מכיר היטב את החוק וכל הנובע ממנו, הינו בקיא יותר בכל הפרמטרים האפשריים לגבי מקסימום ומינימום הענישה העלולה להגיע ובכך יכול להכין אותנו יותר טוב לקראת הבאות ומה צפוי להיות גובהה הכנס או הענוש המריבי שאותו אנו עלולים לשאת.

  • ייצוג אישי ותכנון אסטרטגיה.

עבירה זו עלול להגיע לבית משפט. כתוצאה מכך יהיה עלינו לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום של נהיגה תחת השפעת אלכוהול בכדי שייצג אותנו במשפט התביעה מול המשטרה ויתכנן איתנו קייס שאיתו נלך עד הסוף בתקווה למינימום עונש.

  • סימני שאלה רבים שליווי אישי יכול לעזור בהם.

לעיתים אין אנו מבינים עד כמה הדבר שעשינו חמור וזה תהליך ארוך ומתיש שיכול לקחת הרבה זמן ומאוד קשה להתמודד איתו לבד. עורך דין ילוו אותנו לאורך כל התהליך.