לוכד נחשים בראשל"צ, קריאת ושירות מיד

אומנם האזור של ראשון לציון הוא אינו כזה שבו רואים נחשים באופן תכוף, אך במידה ואכן נראה נחש בסביבה זה חשוב מאוד לדעת כיצד לנהוג מן הרגע בו רואים את הנחש ומה עושים על מנת שנחש לא יופיע פעם נוספת באותו האזור. נחשים הם חיה שיוצאת אל פני השטח כאשר עולה מזג האוויר ונכנסים אל העונה החמה, וזה חשוב מאוד להבין כי מדובר בחיה מוגנת שאולי אינה חביבה במיוחד על רוב בני האדם, אך גם לה יש תפקיד בטבע ואת הסכות הזו בטבע להמשיך ולחיות.

שומרים על הבית מפני נחשים

במידה ואכן נתקלים בנחש בעיר כמו ראשון לציון זה חשוב מאוד לבצע קריאה מיידית אל לוכדי נחשים שכבר ידעו בדיוק רב מה לעשות, אבל עוד טרם כל זאת זה חשוב להבין כי יש גורמים שמושכים את הנחש לכזה אזור ויש דרכים שמורידים את האפשרות כי נחשים יגיעו למקום. מה ניתן לעשות? לשמור על מקומות כמו גינה וחצרות נקיים ממקומות שיכולים להוות מקום של מסתור, לשמור על כלובי חיות נקיים על מנת שאלה לא יפיצו ריחות שמושכים את הנחש אל הארוחה הבאה שלו, וכן לשמור על האזור של הכניסה אל הבית סגור באופן שלא יאפשר כניסה של נחשים אליו בקלות כזו.

לוכדים ואז משחררים

מה בפועל עושה לוכד נחשים כאשר הוא מגיע אל המקום שבו ישנה קריאה ללכידה של נחש? הוא יאתר את הנחש לפי תיאור המקום שבו הוא נצפה על ידי האדם שקרא לו, יבצע לכידה של הנחש הזה בצורה בטוחה ולאחר מכן גם יבצע סריקה של האזור בצורה מעמיקה על מנת לוודא כי אין כל נחשים נוספים שאולי מטיילים להם במקום ומצאו לעצמם קן או מסתור באזור שנחשים אוהבים לחיות בו. ההגעה של לוכד הנחשים היא כזו אשר חשוב כי תתבצע באופן מהיר, ולכן זה עדיף להזמין את השירות עבור לוכד נחשים בראשל"צ, כדי שזה יוכל להגיע בצורה מיידית וללכוד את הנחש לפני שהוא נעלם מן העיניים ומסתתר לו באופן כה יעיל.