באילו מקרים עדיף להשתמש בריהוט רחוב מבטון

הבטון הוא אחד מחומרי הבנייה הנפוצים ביותר ובלעדיו, לא ניתן לבנות כמעט שום מבנה. הבטון בעצם מיוצר מתערובת של חצץ חול ומלט והוא מאפשר אינספור שיטות עיבוד, עיצובים שונים ושילוב עם חומרים אחרים.

כיום, ניתן למצוא גם מגוון רהיטים אשר עשויים מבטון והם מיועדים לשימוש ביתי או עבור המרחב הציבורי, ריהוט אורבני. מכיוון שמדובר בחומר גמיש מאוד, ניתן לעצב עם הבטון כמעט כל עיצוב או צורה שעולים על הדעת. כמו כן, ניתן לצבוע אותו ואף לשלב אותו עם מגוון חומרים.

העידן החדש של עבודות הבטון

התמונה הראשונה שעולה בראש כאשר חושבים על בטון הוא מנוף בעל צינור שחור וגמיש אשר ממנו נשפך בטון על גבי ברזלים. בעבר, לא חשבו אנשים כי ניתן ליצור מהבטון יותר מזה, אך כיום, ניתן לראות לא מעט שימושים בבטון. כגון, לבניית רהיטים שונים, שולחנות, ספסלים ואף חפצי נוי.

כמובן, שרהיטי הבטון לא נראים כמו בטון מכיוון שניתן לצבוע אותם בשלל צבעים ולעצב אותם בצורות שונות ומעניינות ואף מבלי לוותר על גילופים וחיטובים.

למה לבחור בריהוט רחוב שעשוי מבטון?

לבטון ישנם יתרונות רבים, אשר גורמים לו להיות חומר מועדף לייצור רהיטי רחוב. מכיוון שרהיטי רחוב צריכים להיות חזקים, עמידים ולהחזיק לאורך זמן, מומלץ להשתמש בריהוט רחוב מבטון.

להלן מספר סיבות מדוע רהיטי רחוב מבטון הם המומלצים ביותר:

  • פרקטיקה – כידוע, הבטון הוא חומר חזק מאוד ולכן תהיה תוחלת החיים שלו ארוכה יחסית לחומרים אחרים. מלבד זאת, מדובר גם בחומר שהוא קל מאוד ואף נוח לתחזוקה.
  • חשיפה לשמש – רהיטי רחוב חשופים לשמש ישירה באופן תמידי והבטון הוא חומר אשר אינו ניזוק גם משמש ישירה ואינו דוהה לעולם.
  • טמפרטורההבטון אינו מושפע משינויי טמפרטורה ואינו נשבר או נסדק בגללן. לכן הוא מתאים מאוד גם לאזורים חמים מאוד וגם לאזורים קרים במיוחד.
  • עיצוב – את הבטון ניתן ליצוק לכל תבנית שהיא ולכן ניתן גם ליצור ממנה כל סוג של רהיט בכל צבע ובכל צורה שתעלה על הדעת.