מוצרי קמפינג – 5 מוצרי חובה לקמפינג

קמפינג הוא חוויה אישית ביותר, וכל הרפתקן מביא אליו את חוזקותיו, חולשותיו, צרכיו ורצונותיו שלו. המשמעות היא שסביר להניח שתרצו להביא סט פריטים ומוצרי קמפינג שונה משל חברכם כשתצאו לטיול הבא שלכם.

מוצרי קמפינג – 5 מוצרי חובה לקמפינג |

  1. מצלמה

ייתכן שתרצו להביא את המצלמה שלכם, בעוד החבר שלכם יעדיף להביא ספר. אבל רשימת הציוד שלכם לא תהיה שונה לחלוטין מזו של השותפים שלכם – ישנם דברים שכל מטייל יצטרך להביא. ישנם גם כמה פריטים הנחוצים לקבוצה, אך לא כל אחד מהחברים צריך לסחוב אותם.

  1. שק שינה

שק שינה או שמיכת קמפינג ישמרו על חום גופכם בזמן שאתם ישנים באוהלים. מרבית המטיילים בוחרים להביא גם כרית שינה, אך הדבר אינו הכרחי לחלוטין, במיוחד אם אתם מהסוג שיכול לישון בכל מקום.

  1. בקבוק מים

מרבית המטיילים המודרניים, מביאים בקבוק פלסטיק רחב פה. מכונים לעיתים קרובות "בקבוקי Nalgene". בקבוקים אלו מיוצרים כעת על ידי מגוון יצרנים. ישנם הבדלים בין הדגמים השונים, אז הקפידו לחשוב היטב על בחירתכם.

  1. פנס

לכל מטייל צריך להיות פנס. פנסים אינם רק חובה מטעמי בטיחות, אלא הם גם טובים להתנהלותך בכל מהלך הטיול. נסה לבחור פנס קטן וקל משקל שיש לו מתג קל להפעלה, מתאים בנוחות בידך ומוציא הרבה אור.

  1. ערכת הישרדות

ערכת הישרדות קטנה צריכה להיות אחד הדברים הראשונים שכל מטייל חייב לארוז לפני טיול. זה אמור להכיל את הפריטים החיוניים שתצטרכו כדי לשרוד, ובתרחיש גרוע, הוא יתגלה במהלך הטיול שלך.

מה מטיילים אוהבים לקחת לקמפינג? |

ישנם חניכים שמעדיפים לרכוש ערכות הישרדות מורכבות מסחרית, ואילו אחרים מעדיפים ליצור בעצמם ערכת הישרדות אישית. כל אחת מהגישות היא בסדר, כל עוד אתם בטוחים לכלול את כל מה שאתם צריכים.

אפילו הערכות הפשוטות ביותר, יכללו בדרך כלל צבת, מברגים, מספריים וסכין, ואילו הדגמים המשוכללים יותר יכללו הכול – לצורך טיול יעיל. כמו כמעט כל החלטה אחרת בנושא ציוד למחנאות, תצטרך לאזן בין הכוחות המתחרים של משקל ומותרות.

למגוון מוצרים, בקרו באתר https://www.shtibay.co.il/