ארונות הזזה עם מראה? זה בדיוק מה שאתם צריכים

ארונות הזזה הפכו פופולריים ביותר בשנים האחרונות, ארונות הזזה הם ארונות בהם הדלתות נעות על גבי מסילה ולא נפתחות החוצה. ארונות הזזה נראים טוב יותר מאשר ארונות הפתיחה הרגילים והקלאסיים, הם תופסים פחות מקום בחדר משום שאין להם דלתות שנפתחות כלפי חוץ וכך מאפשרים לקנות ארון גדול יותר עבור אותו החלל, והם ניתנים להתאמה אישית הן מבחינה שימושית והן מבחינה עיצובית מה שהופך אותם כיום לאחד מסוגי הארונות הפופולריים והאהובים ביותר.

בואו להתרשם ממגוון ארונות הזזה במבצע >>>

 

ארונות הזזה עם מראה

כאמור בארונות הזזה יש אפשרות להתאמה אישית נרחבת מאוד, הארון מגיע בגדלים רבים כדי שיתאים כל סוג של חדר, אבל מבנה הארון די קבוע ומחולק למדפים בגבהים שונים, ובדרך כלל גם לאזור תלייה של בגדים. מלבד זה שניתן לשחק עם מיקום המדפים וכך לקבוע את גודל שטח האחסון של כל מדף, וכן לקבוע את מיקומו של אזור התלייה, ניתן גם לבחור מגוון של סגנונות של דלתות שיתאימו לארון, הן מבחינה עיצובית כמו לבחור דלת תואמת או משתלבת עם סגנון העיצוב של הארון, והן מבחינה פונקציונלית כמו מראה גדולה על גבי הדלת של הארון, מראה כזאת מוסיפה יופי רב לארון והיא נוחה מאוד שהרי אין צורך לפתוח דלת כדי להביט במראה כמו שנפוץ בארונות הפתיחה.

 

האם לקנות דווקא ארון הזזה עם מראה

ההחלטה האם לקנות דלת עם מראה היא החלטה פרקטית ועיצובית של הקונה, רבים סבורים שמראה על גבי דלת הארון משדרגת את מראה הארון ומוסיפה יופי לעיצוב של החדר, אמנם יש כאלו שמפריע להם מראה למשל אם הארון נמצא ממול המיטה האדם צופה בה בזמן שהוא שוכב, אבל לרוב זה לא יפריע ורבים יעדיפו את הנוחות והיופי של המראה על גבי דלת ארון ההזזה.

הזמינו ארון הזזה עם מראה  >>>