אקססוריז לכלה – מתי תדעי שהגזמת עם האקססוריז?

יפה לשלב תכשיט, להוסיף אביזר ולשפר את ההופעה עם אקססוריז לכלה מגוונים. אך לפעמים נראה שכלות מגזימות קצת עם כל האביזרים. הן מאבדות את הכיוון ומרוב עצים לא רואים את היער, כלומר, מרוב תכשיטים לא ממש רואים את היופי של הכלה. אז גם אם את מתלהבת מתכשיטים, גם אם את אוהבת כל מיני פריטים ואקססוריז מכל הסוגים, בואי תעשי סדר עם עצמך. כדי שלא תגזימי עם הופעה מקושקשת ורועשת מידי.

יופי מדויק לפי טעמך

כל אחת יודעת שיופי הוא הישג חשוב אך קשה להשגה. במיוחד לכלות שרוצות שלימות ומנסות להשיג אותה באמצעים כאלו ואחרים… שימי לב לכך שהיופי שלך לא נמדד בכמות התכשיטים ובגודל האקססוריז שאת משלבת על עצמך. לפעמים ניתן להתבטא על תכשיט בביטוי כל המוסיף גורע. את נראית טוב? התכשיטים דומיננטיים מספיק? זהו, תעצרי כאן. אין צורך להמשיך להעמיס ולהוסיף עוד ועוד תכשיטים.

לקלוע ללוק המושלם שלך

בנקודה זו נעצור ונבין שהיופי והתוצאה המושלמת נמצא במרחק קטן מהגזמה באקססוריז. כי לפעמים נראה לנו שאולי חסר עוד משהו, עוד תכשיט כאן או אביזר נוסף שם. אך אם נוסיף ונוסיף עוד ועוד, לאן נגיע? להופעה מוגזמת ועמוסה שמכילה יותר מידי תכשיטים ואביזרים. אז כשאת מתלבטת כדאי מאוד לזכור שאין צורך להעמיס תכשיטים ואקססוריז לרוב, אלא לבחור בקפידה את האביזרים המתאימים ביותר עבורך, להתאים לך באופן מדויק את התכשיט שיחמיא לך, את האקססוריז שישלים את השמלה שלך וישווה לך את ההופעה שאת רוצה. כי כשאת יוצאת ביום החתונה שלך המראה שלך צריך להיות מחמיא, מושקע, יפה, וכמובן בטעם טוב באמת. בלי להגזים עם קישוטים.

מחפשת תכשיטים איכותיים ומחמיאים ליום חתונתך? – בקרי באתר Theladybride