מגבות גוף – איך לבחור מגבת גוף איכותית?

מגבת גוף איכותית היא מתנה שימושית שתמיד כיף לקבל. אך גם אם אף אחד לא קנה לכם, תרשו לעצמכם להתפנק במתנה כזו.

כדי שתדעו כמה מושלמת ואיכותית היא צריכה להיות, נשמח לעזור לכם בבחירה באמצעות רשימת המאפיינים שיראו לכם איך לבחור מגבות גוף איכותיות.

  1. חשוב שתהיה גדולה, כזו שתכסה את כל גופכם כמו שמיכה. גם כדי שתוכלו להסתובב חופשי בבית וגם כדי שתרגישו עטופים.
  2. מגבת איכותית היא כבדה יותר ביחס למגבות פחות איכותיות. ובכל זאת, שלא תהיה כבדה מדיי ומסורבלת, העדיפו כזו שתרגישו בה נוח.
  1. אם היא בעלת צפיפות גבוהה, זה אומר שאתם ממש מתקרבים להשגת המגבת האיכותית ביותר.  צפיפות מתייחסת למידת הדחיסות של הסיבים. ככל שיש פחות סיבים, כך היא פחות דחוסה ומחוררת, מה שאומר שהיא לא סופגת מי יודע מה. לעומת זאת, צפיפות גבוהה אומרת שיש לה כושר ספיגה מעולה והיא תייבש אתכם (במובן הטוב של המילה) מהר מכפי שחשבתם.
  1. כשרוכשים מגבת לא ממש יכולים לדעת לכמה זמן היא תחזיק מעמד אז הנה הסוד – מגבת בעלת צפיפות גבוה לא רק שהיא עמידה לאורך זמן, יש לה גם מגע מלטף ונעים.
  1. מגבת עשויה כותנה היא הטופ. תוכלו לוודא זאת לפי הרישום על התווית. אם הסיבים שלה עברו סירוק, זה אומר שאתם מחזיקים ביד מגבת 100% כותנה סרוקה ואז קניתם את עולמכם.

אלה הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לבדוק לפני שאתם קונים לעצמכם או למישהו אחר מגבת גוף איכותית במתנה. שני אלמנטים נוספים הם הצבע והמחיר. כאשר הצבע הוא עניין של טעם אישי והמחיר הוא עניין של תקציב.

אנשים חיפשו גם >>> איך לבחור כריות שינה איכותיות