מיטה וחצי – ההיסטוריה של המיטה ששינתה הרבה

במידה ואתם הורים לנוער בגיל ההתבגרות, שצריך להמיר בעבורו את מיטת הנוער שעליו הם ישנים, בוודאי אתם מודעים לכינוי של מיטה וחצי. מיטה וחצי הינה מיטה בעלת רוחב יותר ניכר לעומת מיטת היחיד, אך קטנה בממדיה לעומת המיטה הזוגית. בשנים האחרונות היא מהווה את הטרנד הכי חזק אצל נוער בגיל ההתבגרות ואם תיקנו בעבורם מיטה וחצי הם בהחלט ישמחו מאוד. מיטה וחצי הינה בעלת הרבה סגולות, אשר להלן נפרט אותן.

מיטה וחצי – ההיסטוריה של המיטה ששינתה הרבה

  • לכבד את הפרטיות של הנוער שלכם – במידה ותאפשרו לנוער שלכם לבצע בחירה של המיטה שלו ולא תאלצו אותו לישון על גבי מיטה שרכשתם עבורו, בכך תחזקו ותכבדו את הפרטיות שלו. במידה והנוער המתבגר שלכם יבכר את המיטה אשר בה הוא בחר, כי אז שלו יהווה בעבורו מקום שנעים להימצא בו ובמידה ותעניקו לו את מידת הפרטיות הנדרשת כנוער בגיל ההתבגרות, תעניקו לו את התחושה שהנכם סומכים עליו ובכך יתחזק הביטחון העצמי שלו.
  • תמיכה מיטבית של הגב של הנוער בגיל ההתבגרות – המזרון אשר נמצא בתוך המיטה וחצי הינו מזרון (ראו בלינק הזה)שמעניק תמיכה מיטבית בשמירה על בריאות הגב שלהם. מזרון זה יתמוך בעיקר בעמוד השדרה שלהם, עובדה שהיא משמעותית עבור שמירה על עמוד שדרה ישר ועל יציבה איכותית.
  • מנעד נרחב של סגנונות וגוונים – אפשר כיום למצוא מיטה וחצי במנעד נרחב של סגנונות וגוונים, זה חשוב בפרט עבור הנוער בגיל ההתבגרות שלכם, אך מפאת הסיבה שהוא יבצע את הבחירה של המיטה וחצי הוא יבחר את הסגנון העיצובי שמועדף עליו.
  • מעשיות לטווח הארוך – מיטה וחצי הינה מעשית ובה תמצאו ארגז מצעים בהיקף רב עבור אחסון של מצעים, מה שיחסוך מכם מקום פנוי בארון הבגדים שלכם. מיטה וחצי היא מספיק ארוכה עבור הנוער בגיל ההתבגרות שלכם והוא יעשה שימוש בה בטווח הארוך. כמו כן מיטה וחצי בנויה מסטנדרט איכותי ובעלת תו תקן.