אילו סוגי ברזי אמבטיה קיימים

בחירת ברז לחדר האמבטיה לכאורה נראית כמו משימה פשוטה למדי. בעבר, ההיצע בתחום היה מוגבל מאוד ובשוק היה ניתן למצוא דגמי ברזים בודדים בלבד ועל כן, הבחירה אכן הייתה קלה למדי. אולם כיום ניתן למצוא מגוון סוגים של ברזי אמבטיה אשר שונים זה מזה בעיצוב שלהם, באופן ההתקנה שלהם ועוד ועל כן, אין ספק שיש קושי לבחור את ברז האמבטיה המתאים.

סוגים של ברזי אמבטיה

ניתן למצוא כיום כמה סוגים של ברזים למקלחת :

ראשית כל, הברז בעיצוב הקלאסי והסטנדרטי שהוא הברז שמותקן סמוך לאמבטיה כאשר הצינור שלו גלוי לעין. לרוב יהיה מדובר על ברז בעיצוב קלאסי בקווים פשוטים כאשר הפיה שלו תהיה קבועה במקומה וללא אפשרות להזיז אותה. הברז המדובר קיים לרוב בצבע כסוף ומבריק אך ניתן למצוא אותו גם בגוונים של ברונזה או במט.

סוג נוסף הוא ברז אינטרפוץ. מדובר על ברז חדש יחסית בשוק והוא מהווה את אחד מהדגמים הפופולאריים ביותר כפי שניתן לשער. המנגנון של הברז מותקן בתוך הקיר עצמו כאשר לעין נגלית רק הידית החיצונית של הברז. כאשר מזיזים את הידית המים יוצאים מתוך מזלף עליון שמותקן במיקום המבוקש.

סוג נוסף ברז רחצה נמוך. עבור כל מי שמעוניין במראה מודרני ומינימליסטי אין כמו ברז רחצה נמוך. הוא יכול להוות את הפתרון האידאלי. ברז זה יהיה קרוב יחסית לשפת האמבטיה וכך הוא בעצם מונע גם השפרצה של המים החוצה.

סוג נוסף הוא פחות נפוץ. מדובר על ערכה שלמה הכוללת גם מזלף המתחבר בצינור לברז האמבטיה. מדובר על ערכה שקרויה גם סוללה למקלחת. היא מאפשרת חווית שימוש נוחה הרבה יותר.

רוצים לאבזר את חדר האמבטיה? לחצו כאן >> כלים סניטרים