טיפול באוטיזם אצל טלי אנגור – חשוב לדעת

לפני שנתחיל לפרט אודות טיפולים שונים באוטיזם, חשוב לדעת כי אוטיזם היא לא מחלה. מדובר בעצם בהפרעה שנגרמת בשל גורמים תורשתיים וסביבתיים, קראו בהרחבה באתר של טלי אנגור, אשר מקשים על יכולת תקשורת בין אישית, כמו גם על ביצוע פעולות שנחשבות אינסטינקטיביות, כמו: יצירת קשר, עין, דיבור שוטף עם האחר, תנועות גוף רצוניות ונשלטות, יכולת להתמודד עם סיטואציות שונות בקלות ועוד. מי שיסבול מאוטיזם, או ימצא במיקום מסוים על הספקטרום האוטיסטי – לא יצליח תמיד לבצע את הפעולות שנחשבות "נורמליות" בחיי היום יום. בעוד שרבים האוטיסטים שיסבלו מסימפטומים, כגון: קושי שתקשורת, חסמים בעת יצירת קשר עם הסביבה, תנועות גוף לא נשלטות, הפרעות שינה, הרגלים אובססיביים ועוד. 

טיפול באוטיזם – כיצד זה נעשה?

המושג 'אוטיזם' הוא רחב יריעה, בזמן שהוא יכול להוביל להיעדר יכולות כאלה ואחרות, וגם לקשיים שונים שעלולים להשתפר עם הזמן. ילדים שסובלים בשל היותם על הספקטרום, מאובחנים על ידי מומחים בתחום הנוירולוגיה, בזמן שבחינת המערכת העצבית של המטופל – היא חלק בלתי נפרד מן האבחנה. 

מה שמשפיע על מערכות העצבים בגוף, עלול להיות לעיתים איזון או חוזר איזון של חומרים שונים, בעוד שאבחון מצב צערכות הגוף, נעשה באמצעות בדיקות מעבדה אשר נועדה לאתר מיקורביאליים, פתוגנים אופורטוניסטים ועוד. האבחון יעזור לזהות גורמים סביבתיים שמחמירים את ההפרעה, ועם הזמן יעזור למנוע חשיפה אל גורמים סביבתיים שגורמים להתפרצות. 

טיפול באוטיזם אצל טלי אנגור

אחת מנשות המקצוע שעוסקות באבחון כזה, היא טלי אנגור. טיפול באוטיזם אצל טלי אנגור ידוע גם בראשי התיבות: C.A.T ( Customized Autism Treatment ) המאפשרים טיפול ייחודי וחכם שנועד לתקן תהליכים מטבוליים לקויים בגוף ולשפר אותם דרך השלמת חוסרים תזונתיים. 

בכך אפשר למנוע בקרב אוטיסטים התנהגות אופייניים וסימפטומים כמו: חרדה, נפנופי ידיים, הליכה במעגלים, הפרעות שינה, ליקויי שפה, היעדר קשר עין, התבודדות, התנהגות כפייתית, התקפי זעם, הפרעות אכילה, אובססיות וכדומה. 

על מנת להבין יותר, מומלץ לחקור יותר אודות טיפול בשיטת C.A.T ואודות טלי אנגור באתר https://tali-angor.com, אשר מטפלת באמצעות השיטה.