למה אפליקציה אנדרואיד לא יכולה לעבוד על אייפון

אפליקציה אנדרואיד לא יכולה לעבוד על אייפון מכיוון שהיא בנויה כקוד פתוח וכל מה שקשור לאייפון, על כל מרכיביו, נשלט על ידי אפל ללא יכולת של מפתחים "לגעת" בו ולשנות דברים באפליקציות הקשורות לאפל.

למה אפליקציה אנדרואיד לא יכולה לעבוד על אייפון 

מכיוון שאפליקציות הקשורות לאייפון אינן נחשבות כ"קוד פתוח" ומפתחים אינם יכולים לשנות אותם או לשנות בהם דברים, הרי שהם לא יכולים לעבוד באנדרואיד, וכך גם הפוך. אפליקציות הבנויות בקוד פתוח, אינם יכולים לעבוד באייפון ועוד סיבות שונות ומשונות.

כמה דברים שטלפון ה – Android שלך יכול לעשות, שאנשים עם מכשירי אייפון רק יכולים לחלום עליהם החל מסמלי אפליקציה מותאמים אישית וכלה במשימות ריבוי משימות טובות יותר, טלפונים אנדרואיד יכולים לעשות המון דברים שמכשירי אייפון פשוט לא יכולים.

השתמש באפליקציות שאתה רוצה, ולא באפליקציות שגוגל רוצה 

האפשרות להגדיר את Gmail כאפליקציית הדוא"ל המוגדרת כברירת מחדל באייפון היא משהו שמשתמשים ב – iOS מבקשים מאפל להוסיף במשך שנים. למרות שאפל הוסיפה את האפשרות למחוק אפליקציות משלה מ – iOS, עדיין אינך יכול להגדיר אפליקציית ברירת מחדל. זה נורא, באמת.

כשמדובר על אפליקציות לאנדרואיד, לעומת זאת, מאפשרת לך להגדיר את Firefox או Opera כדפדפן ברירת המחדל שלך במקום Google Chrome, או להגדיר את אפליקציית ההודעות של גוגל כאפליקציית העברת המסרונים שלך, שתבחר לנצל את RCS, פונקציית הצ'אט שפורסמה לאחרונה על ידי גוגל הפועלת כמו IMessage של אפל.

גוגל והשילוב עם אנדרואיד 

למשתמשי אייפון יש את סירי, אבל אנדרואיד מעניקה לך את Google Assistant. Google Assistant הוא כלי הרבה יותר מתוחכם מאשר Siri של אפל מכמה סיבות, אך החשוב ביותר הוא שהוא עושה שימוש בבסיס הנתונים המרשים של גוגל.

העוזר ("סירי") של גוגל, יכול להבין בקשות נפוצות לעסקים ושמות, והוא מקבל פניות נכונות לעתים קרובות יותר מאשר כאלו שגויים. זה גם מחזיר תגובות באיכות גבוהה, שואב מידע מחיפוש בגוגל, כלי שלסירי אין גישה אליו.