כל מה שצריך לדעת על מפיצי ריח

מפיצי ריח זו תוספת נפלאה ואפקטיבית בכל מקום, בבתים, במשרדים, בחנויות ובכל מקום אחר. זהו פתרון מצוין לפיזור ריח נפלא ברחבי החלל.

 

סוגים של מפיצי ריח

הדרך הנוחה ביותר היא להתקין מפיץ ריח אוטומטי אשר מתוכנת כך שהוא פועל בכל פרק זמן שנקבע מראש והוא מפיץ כמות מדודה של חומר. פעילות זו אשר מתבצעת באופן קבוע יוצרת מצב שבו לאורך כל היום יש ריח מאד נעים ודבר זה מנטרל את כל הריחות שקיימים מדי פעם בבית, כמו ריחות של טיגון וריחות במשרדים כאשר כל אחד מהעובדים מחמם את האוכל שלו.

את מפיץ הריח האוטומטי מתקינים במיקום מרכזי בחלל כדי שתורגש ההשפעה שלו בכל מקום. במקומות בעלי שטח גדול מאד, מתקינים שני מפיצי ריח.

 

מפיץ ריח מקלות

אופציה נפלאה היא מתקנים בעלי שמן המפיץ ריח באמצעות המקלות שנמצאים בתוכו. אפשר להפוך מדי פעם את המקלות וכך מריחים את הריחות המשכרים. כאשר המיכל מתרוקן או לקראת סיומה של התכולה, אפשר להוסיף שמן בריח זהה או בריח אחר ולהמשיך ליהנות מהניחוחות בכל הסביבה הקרובה.

 

מבשם אווירה

אפשר לרכוש מתקן יפהפה בעל אפקטיביות רבה סביבו שמתאים מאד למסיבות ולאירועים. כך כל אדם נהנה מהניחוחות שעוטפים אותו בכל מקום במרחב זה. מבשם זה הוא בעל נראות ייחודית ולכן נראה כחפץ נוי מדהים המשתלב במראה הכללי של החדר או האולם.

 

בחירה של ריחות

המבחר של הריחות הוא עצום, ריחות המעניקים תחושה של בריזה בחוף הים, מפלים, מרחבים עצומים של טבע, או לחלופין ריחות של בשמים אהובים שמיד מזהים אותם. כמו כן ריחות של פירות מתוקים או חמוצים, פרחים ועוד.