יתרונות של שידת החתלה

שידת החתלה נחשבת למוצר בסיסי כאשר אנו חושבים כיצד לאבזר את החדר של התינוק שלנו. למרות שבשנים האחרונות נשמעות קריאות רבות לכך שאין בה כל צורך אימהות רבות יעידו שאין הדבר נכון. לשידת ההחתלה יתרונות רבים אשר הופכים את תהליך ההחתלה לפשוט, קל ויעיל יותר ולכן הרכישה שלה מומלצת עבור כל משפחה הבוחרת לרהט את החדר החדש בבית.

שידת החתלה- מדוע היא מומלצת?

הגעתו של ילד חדש לעולם דורשת מאיתנו חשיבה מחודשת ותכנון נכון של החדר העתידי שלו. אחד הפריטים אותם ניתן למצוא כמעט בכל חדר תינוקות היא ללא ספק שידת ההחתלה. לשידה זאת יתרונות רבים אשר הופכים אותה למאוד פופולרית ביניהם:

  • תחילה שידת ההחתלה מאפשרת לחתל את התינוק בגובה נוח מבלי לדרוש מאיתנו להתכופף או להתאמץ יתר על המידה.
  • השידה מאפשרת החתלה נוחה כיוון שניתן להניח עליה מראש קופסאות המכילות את כל האביזרים הנלווים על מנת לחתל את התינוק ביניהן טיטולים, קרם החתלה, משטח החתלה ומגבונים. באופן הזה הכול הופך להיות נגיש ופשוט יותר ושום פריט לא נשכח בדרך.
  • במקרים רבים השידה יכולה לשמש אף כארון עבור התינוק. בגדיו הקטנים אינם תופסים מקום רב ולכן ניתן לאחסן אותם במגירות של השידה ובכך לחסוך את קנייתו של ארון שאף תופס מקום רב בחדר.
  • שידת החתלה מגיעה במספר גדלים וניתן להתאים אותה באופן מדויק הן עבור הצרכים של האם והילד והן לגודלו של החדר או הבית. 

בחירת שידת החתלה בטיחותית

שידת החתלה היא כלי עזר משמעותי עבור כל אמא בישראל. היא מאפשרת החתלה נוחה יותר, מספקת מקום נוח להניח בו את כל מה שצריך על מנת לחתל את התינוק ומספקת מקום זמין ונוח לאחסון הבגדים. למידע נוסף היכנסו לאתר בייבי לי