אדידס אולטראבוסט VS סאקוני טריומף

כאשר החברים ממליצים על דגם מסוים של נעל ספורט שהיא אולטימטיבית, הלקוח בוחן את האופציה המוצעת אך גם דגמים אחרים כדי להיות בטוח בהחלטה שלו. בין הדגמים המובילים כעת, אפשר למצוא את אדידס ultraboost ואת סאקוני טריומף והלקוחות עורכים ביניהם השוואות של טיב ונוחות. 

אדידס אולטראבוסט

נעל זו היא נעל ריצה ייחודית ומותאמת לאצנים אשר גומעים מרחקים קצר ומרחקים ארוכים, בריצות שלהם בכבישים, בחדרי הכושר וגם בעת הליכה במקומות הללו. את הביצועים יוצאי הדופן אפשר לבצע במהלך הריצה לאור טכנולוגיות מקוריות שמיושמות בהליך הייצור שלהן. הסיכוי שהאצן ימעד במהלך ריצה עם נעל זו הוא קלוש. זאת לאור התמיכה הרוחבית והעובדה שקיים בחלק העליון של הנעל בד אשר נארג באופן כפול והוא מאפשר תמיכה מקסימלית ואדפטיבית למתיחה על פי הצורך של האצן.

השינוי המהותי מול נעלי ספורט אחרות הוא בכך שיש שימוש בטכנולוגית קונטיננטל שמאפשרות ריצה בתאוצה גבוהה, סוליה שהיא נמתחת במהלך הריצה המהירה, מדרס בעל צפיפות כפולה ובטנה אשר עשויה מחומרים סינתטיים.

סאקוני טריומף

רבים מכנים את הנעליים הללו כנעליים המושלמות וזאת לאור קלות התנועה, החזר האנרגיה כיוון שיש שימוש בטכנולוגיית ה +PWRRUN שהיא המתאימה ביותר לריצות ללא מאמץ. ייצור דגם יוצא דופן זה עם ריפוד מרחבי, הופך כל ריצה לחוויה.

כבר בפעם הראשונה שנועלים את הנעליים היפהפיות כאשר מגיע המשלוח מאתר האינטרנט, חשים בהבדל ובנינוחות המקסימלית שמעניקות הנעליים למשתמשים. הם מיד חשים שיש מעטפת אשר תומכת ברגל שלהם ומעניקה להם יציבות, קלות של הרמת הרגל ותחושה שאפשר לגמוע מרחקים באפס מאמץ ולא לסבול לאחר מכן מכאבים ברגליים, בקרסוליים, בכף הרגל, או בכל איבר אחר.