דבק R21

דבק R21 הינו דבק מהיר, אשר מסוגל להתייבש תוך מספר דקות בודדות. מדובר על דבק חזק ואיכותי במיוחד, המשמש במגוון רחב של תעשיות שונות, כגון תעשיית התכשיטים, תעשיית הזכוכית, תעשיית האריזה, תעשיית הרכב ואפילו בקרב יצרני תפילין. מדובר על מוצר זול ומשתלם, המגיע בבקבוק של 20 גרם ויכול לשמש למגוון רחב של שימושים ביתיים ותעשייתיים. עם זאת, כדאי לדעת כי הדבר יכול להגיע בשני מצבים שונים – דבק נוזלי או דבק סמיך, ראו בקטלוג המוצרים של אתר גולבי

כל מה שמעולם לא ידעתם על דבק R21

דבק סמיך יכול להתאים במיוחד לשימוש בחומרים כגון גומי, פלסטיק, מתכת, קרמיקה ועץ. מדובר על דבק שמתייבש במהירות יחסית, אך עדיין תהליך הייבוש איטי יותר מאשר במקרה של הדבק הנוזלי. מצד שני, היתרון העיקרי של הדבק הסמיך, הוא העובדה כי הדבק אינו נוזל תוך כדי העבודה ולכן קל ופשוט יותר לעבוד עמו. מעבר לכך, ניתן תמיד להשתמש בתכשירים שונים המאפשר להאיץ את תהליך הייבוש, כמו למשל ספריי מיוחד asלייבוש דבק.

הגרסה של הדבק הנוזלי מתאימה במיוחד להדבקה של מוצרי מתכת, מוצרי גומי ומוצרי פלסטיק. מדובר על דבק שתהליך הייבוש שלו מהיר במיוחד, ולכן הוא מעולה להדבקה שמצריכה את התכונה הזאת. כמו כן, מדובר על דבק שמשאיר פחות סימנים של הדבקה מאשר הגרסה הסמיכה שלו. 

לסיכום, דבק R21 יכול להתאים לכל סוג של הדבקה, כך שהבחירה האם להשתמש בדבק הנוזלי או בדבק הסמיך הינה עניין של נוחות. ישנם אנשים שיעדיפו להשתמש בדבק סמיך, לעומת אחרים שיעדיפו את הדבק הנוזלי. בכל מקרה, חשוב לזכור כי מדובר על חומר שיש לשמור בסביבה קרירה וחשוכה, להרחיק מהישג ידם של ילדים ולהימנע ממגע עם העיניים או מבליעה.