עבודות סנפלינג שכל בעל בניין צריך להכיר

עבודות סנפלינג הפכו בשנים האחרונות לשיטה מועדפת בטיפול במגוון בעיות הנדסיות ותחזקתיות של מבנים. השימוש בכבלי סנפלינג נחשב בטיחותי ואפקטיבי במיוחד, ועדיף בהרבה על שיטת הפיגומים. פועלים מיומנים ובעלי כוח פיזי יוכלו להגיע לכל מקום לאורך הקירות או הגגות ולבצע את התיקונים ופעולות התחזוקה הנדרשות. בעזרת עבודות סנפלינג ניתן לפתור מגוון רחב של בעיות ולשמור על מצב הנכס וערכו כמו למשל עבודות אינסטלציה בסנפלינג. הזנחת בעיות אלה עלולה לגרום למפגעי בטיחות חמורים ולנזקים למבנה, ולכן רצוי מאוד להימנע מכך. סדק או חור בקיר וכן נזקים אחרים מחייבים הזמנת טיפול מהיר, ויש לפנות בהקדם לחברה אמינה. 

איזה פעולות ניתן לבצע בסנפלינג

עבודות בסנפלינג מתבססות על פועלים הקשורים לכבלים אשר מעניקים להם גישה ליעדים גבוהים, כמו קירות של בניין משרדים או מגדל מגורים.  לכן ניתן בעזרת סנפלינג לתקן נפילות טיח ולבצע תיקוני צבע קלים, וגם לטפל בבעיות חמורות יותר כמו רטיבות בבטון ופגיעה בשכבת האיטום בו. איטום חשוב מאוד כדי להגן על קונסטרוקציית הברזל שמרכיבה את גוף הבניין. כמו כן ניתן לתקן באמצעות סנפלינג פגמים במרזבים או בצינורות מים שונים, וכמובן שניתן לבצע גם ניקוי חלונות בגובה, כאשר לכלוך פוגע בראות למרחקים ויוצר תחושה לא נעימה בקרב העובדים והמבקרים. בעזרת סנפלינג ניתן גם להתקין רשת נגד יונים ולהרחיקן מהבניין במידת הצורך או לבצע עבודות חיזוק אריחי בניינים

פנייה לחברה אמינה

עבודות סנפלינג בגובה דורשות כושר גופני ומיומנות, ולכן יש לפנות בעניין אך ורק לחברה אמינה ובעלת ניסיון ולדרוש תעודות מקצועיות מכל פועל שבא לבצע את העבודה, וכן הוכחה לקיום פוליסת ביטוח ותעודת אחריות של החברה על העבודה. ללא מסמכים אלה עדיף לא לחתום חוזה.