7 טיפים לבחירת צבע רצפה

עומדים לבחור ריצוף? לבחור חיפוי חדש לרצפות? קבלו את הטיפים הבאים. הם יעזרו לכם לבחור נכון וחכם יותר את החיפוי לרצפה. כי הצבע קובע והוא משמעותי. אז הנה לכם הטיפים שיעזרו לכם לבחור:

טיפים לבחירה

  1. מה אתם אוהבים? הצבע של הרצפות דומיננטי ואתם אמורים לאהוב אותו. לכן אתם צריכים לחשוב על מה שאתם רוצים לראות בתוצאה ולבחור בהתאם.
  2. צבע המרצפות צריך להתאים לכל מה שקיים בחלל. לכן כדאי לבדוק מה עוד נוכח במקום ואילו אלמנטים קיימים בו. לפי זה בחרו את הצבע שמשלים את האווירה ותורם את חלקו לתוצאה הכללית אותה רוצים להשיג.
  3. נושא הפרקטיקה והניקיון הוא משמעותי מאוד בנושא זה. חשוב לשקול את העניין הזה כדי לגלות שכל פירור קטן בולט מאוד על הרצפה. 
  4. צבע כהה לרוב נוטה לגרום הרגשה של חלל קטן וצפוף. לכן לא נכון ללכת על צבעים כהים מידי. אם כי במידה והצבע הכהה מתאים והוא משלים עיצוב מסוים, זה יכול להיות מתאים ונכון.
  5. אופנות וטרנדים משפיעים על עיצוב פנים. אין חולק על כך. המגמות הקיימות משליכות על מה שמוצא חן בעינינו ומה שיכול להתאים לנו. כדאי להתרשם מקטלוגים ומתמונות כדי לזהות אילו צבעים אופנתיים ומה מתאים לטעמנו.
  6. התאימו את הצבע הנבחר לכל האלמנטים האחרים. צבעים צריכים להשתלב האחד עם השני כדי ליצור את התוצאה המושלמת אליה רוצים להגיע. לקריאה בנושא מיקרוטופינג

ניתן להתייעץ במקרים רבים עם אנשי מקצוע בנושא זה. התייעצות כזו מאפשרת לנו ללמוד על התאמות, על מגמות, על חומרי גלם שונים ועל יצירת תוצאה מושלמת בבחירת אלמנטים שונים שישכנו יחד האחד לצד השני באותו חלל. למידע אודות חיפוי רצפה דקורטיבי