5 בשמים מובילים לגברים שכולם מכירים ב-2022

5 בשמים מובילים לגברים שכולם מכירים ב-2022  הם הבשמים הטובים ביותר שמריחים לעיתים תכופות לאור הריחות הייחודיים שלהם. הבשמים הללו יעניקו חופש לבטא לכל אדם לבטא את האישיות שלו עם ריחות בושם יוצאי דופן ומיוחדים במינם. הבשמים האלה ישלימו את ההופעה של הגבר המודרני שכוללת בגדים נאים, נעליים מרשימות, שעון יד אופנתי ועוד.

5 בשמים מובילים לגברים שכלם מכירים ב-2022

בשמים לגברים הם לא סתם ניחוח, אלא הם משדרים לסובבים תמונה של אלגנטיות, עוצמה ומעמד, כמו לדוגמה:

CREED AVENTUS A. D.P – קריד אוונטוס יצרן: CREED. חוזק: א. ד.פ סוג רגיל. בושם זה מותאם עבור הגבר האלגנטי והעוצמתי ואשר משרה בטחון בסביבתו. בושם זה הושק בהשראת חייו הסוערים והדרמטיים של נפוליאון, איש אשר הכריז על עצמו כקיסר של אירופה ולכן זהו בושם נועז וכובש.

BURBERRY MR BURBERRY – עבור הג'נטלמן העכשווי, בושם אלגנטי, רהוט ומושך. הבושם הושק בשנת 2016 תווי היסוד שלו הם  וטיבר, אלגם, אמבר ושרף טרופי.

BURBERRY חוזק א.ד.ט סוג: טסטר ויש גם בושם באריזה ובעטיפה מקורית ויקרה, אך הבושם מקורי. ריח ייחודי, חושני, חם, חריף ומושלם לאירועי חורף. 

CHRISTIAN DIOR SAUVAGE – ניחוח מסתורי ופראי שילוב ניחוחות של גבריות מחוספסת ועידון זהו בושם פופולרי המתאים לכל גבר.

BIEU DE CHANEL – הג'נטלמן האלגנטי מבית שאנל – בושם זה חושני, קלאסי, מאוזן הניחוח שלו אינו משדר ייחודיות, אך הוא נחשב לאחד הבשמים הקלאסיים הטובים בשוק.

אלגנטי ומודרני – PACO RABANNE , בושם זה יש בו מתקתקות נעימה וחושנית בשביל גברים רבים. מספיק ייחודי מתוחכם חמים אלגנטי ניחוח שלא מריחים אצל כל גבר אחר.

את כל הבשמים הללו תוכלו למצוא בחנות בשמים קרובה לביתכם או חנות בשמים אונליין.