5 דברים שלא ידעתם על ויסקו

שינה איכותית הינה הכרחית לצורך תפקוד יומיומי תקין ושמירה על הבריאות, ולכן כדאי להשקיע ברכישת מזרנים מוכרים ובדרגת איכות גבוהה, שעליהם תחושו בנוח ותירדמו בקלות. שגיאה בבחירת  מזרן עלולה לעלות לכם ביוקר הן מבחינה בריאותית וגם מפני שתזדקקו לרכישת מזרן חדש. מזרון כזה קל להתרגל וזאת משום שהוא גמיש ואינו מפעיל כוחות התנגדות על הגוף. אחד החומרים הפופולריים מהם עשויים מזרנים הוא ויסקו. 

 

הנה חמש עובדות שלא ידעתם לגבי החומר.

  1. ויסקו מתאר חומר המכונה "ספוג זיכרון" בעל תכונות של אלסטיות וצפיפות. כך הוא הופך לדינמי ובגלל האלסטיות מקבל את צורת גופו של השוכב, וחוזר למצב קודם לאחר מכן. ככל שהצפיפות גבוהה יותר – החומר איכותי יותר. 
  2. מבחינה כימית ויסקו מורכב מפולימר שנקרא "פוליאוריתן". זהו חומר נפוץ בתעשיית הרהיטים ומתאים לספות וכיסאות שונים. במזרן קים ויסקו מפוליאוריתן בגירסה עמידה וצפופה. 
  3. בזכות מזרן ויסקו נמנעים כאבי גב ועמוד השדרה. הסיבה לכך היא שהמזרן משנה את צורתו בהתאם לכמויות החום שגוף האדם שישן עליו פולט. לכן הבד שמכסה את המזרן לא יישחק ואז לא ייווצרו בו נקודות לחץ אשר מקשות על השינה. כמו כן מזרן כזה "זוכר" את מבנה הגוף שלכם ולכן תכונותיו מקלות על התמודדות עם כאבים מסוג זה.
  4. במזרן כזה יש שכבות רבות ולכן כדאי לבדוק מה מספרן ולנסות בעצמכם את המזרן כדי לראות אם תתרגלו אליו בקלות. אחרת ניתן לבדוק גם מזרנים מסוגים אחרים. 
  5. מזרני ויסקו אמורים להספיק לטווח ארוך ועד 10 שנים. לכן כדאי לבדוק האם החברה הספקית מעניקה אחריות לטווח כזה, כדי לשפר את רמת אמינותה.  

להשיג ב – HUGG מזרנים >>>