5 דברים שחשוב לדעת על סיר גמילה

סיר גמילה – אביזר שימושי ונחוץ לכל תינוק בשלב בו הוא נגמל מחתוליו. בעזרת סיר הגמילה מדרגים לפעוט את השינוי הגדול שהוא עומד לעבור, מנגישים לו את האפשרות ומאפשרים לו שימוש נוח ומתאים לממדי הגוף שלו. לקריאה אודות מוצרי תינוקות

אלו הדברים שצריך לדעת על סיר גמילה

  1. סיר גמילה הוא אביזר שצריך לפני ואחרי הכול להיות נוח ומאפשר לפעוט. זאת כדי שהוא אכן ישתמש בו. לכן חשוב לבדוק את מבנה הסיר, את הגובה שלו בהשוואה לגובה של הפעוט.
  2. מעבר לנוחות של הפעוט חשוב כל כך שהוא יהיה נוח גם לכם, ההורים. ככלות הכול ההורים הם אלו שצריכים להתמודד עם הסיר – לפנות אותו, לנקות אותו ולהציע אותו לפעוט שוב ושוב. לכן כדאי לבדוק את הנוחות של הסיר ולבחור מוצר שנראה לכם מתאים ונוח לשימוש יומיומי. כדי שתוכלו להעמיד אותו לרשות הילד שלכם ולנקות אותו בקלות באופן קבוע.
  3. יש מגוון נרחב של סירי גמילה. כמה חשוב שתמיד נבחר לעצמנו מוצר מתאים באמת. מוצר נוח ושימושי שיתאים לנו ולפעוט שלנו. בדיוק לכן כדאי להכיר סוגים שונים של סירים, כך נוכל לבחור את הסיר המתאים והנוח ביותר לנו.
  4. בעזרת סיר גמילה תוכלו להרגיל את הילד שלכם לשמור על ניקיון גופו באופן קבוע ובצורה נעימה. הסיר מתווך לפעוט שלכם את האופן הנוח והמתאים ביותר עבורו לצורך רכישת הרגלים נאותים.

חשוב להרגיל את הפעוט לשימוש בסיר בצורה נעימה וחווייתית, כדי שהוא יאהב את הסיר וישמח להשתמש בו, כך שהוא יתרגל בצורה טובה לשמור על סוגרים ולנהל את עצמו בצורה טובה ואחראית, בצורה שמלמדת אותו לרכוש יכולות ועצמאות! מידע נוסף באתר https://www.baby-lee.co.il/