5 סגנונות של שרשראות זהב

שרשראות זהב ניתן למצוא בחנויות תכשיטים במגוון סגנונות ועיצובים. למעשה השפע עלול להיות מבלבל, ולכן רצוי לגלוש באתרי הרשת הרלוונטיים ולהתרשם מהמבחר הגדול. שרשראות זהב הינן בעלות מראה יוקרתי, מחמיאות לכל אישה או גבר.

5 סגנונות של שרשראות זהב

  1. שרשרת זהב חבל – זוהי שרשרת בעיצוב מינימליסטי ומודרני והיא בעלת נוכחות רבה, מחמיאה לכל אישה. שרשרת של 4 קראט, בגוון צהוב. היא כה דומיננטית, כך שאין שום צורך לצרף אליה תליון, יפה כמו שהיא, מתאימה לאירועים או כך סתם ליומיום. יש להתייחס לאיכות הזהב, למשקל השרשרת, לבדוק רוחב ועובי ולבסוף אורך. 
  2. שרשרת אות זהב – לרוב שרשרת שכזו מקבלים ממישהו שאנו יקרים לו והיא בעלת משמעות. מן הסתם אין ספק כי זוהי מתנה רומנטית, אך מתאימה גם להורים שרוצים לרכוש שרשרת איכותית לילדם, למשל לפני הגיוס. מדובר ב 14  קראט. זוהי שרשרת עדינה מאוד, מרשימה, ניתן גם לבחור אותה משובצת ביהלומים. 
  3. שרשרת חמסה זהב לבן – שרשרת יפיפייה מזהב לבן, מרשימה מאוד ומושכת תשומת לב, ואין ספק כי הישראלים אוהבים חמסות בכל צורה. תליון השרשרת משובץ ביהלומים. שרשרת למישהו היקר לכם, או אפילו מתנה לעצמכם, אתם ראויים לכך. תוכלו למצוא מגוון שרשרות יהלומים באתר פרנקו אורו.
  4. שרשרת ילדים – זוהי שרשרת 14 קראט בגוון זהוב, מתנה נהדרת לאימא שאנו כה אוהבים. קיימים תליונים לבנות, לבנים, שרשרת משפחה, זוהי בהחלט שרשרת זהב שמפתחים כלפיה סנטימנטים.

שרשרת עין זהב – אין ספק כי מדובר באחת השרשראות היפות ביותר. שרשרת 14 קראט, עם תליון עין רעה העשוי מזהב לבן, כשתענדו אותה תרגישו מוגנים מכל רע. את כל התכשיטים הנ"ל יש לרכוש בחנות יוקרתית, חלקם בצבע זהב צהוב, זהב לבן וחלקן גם משובצות ביהלומים.