5 מתנות שוות לילדים

הכי כיף לקנות מתנות לילדים. חיפוש אחר מתנות לילדים שווה ערך לכניסה לעולם צבעוני ויצירתי, של צעצועים, חפצים מעוצבים ושלל פריטים ילדותיי, שקצת מחזירים אותנו לילדות.

אבל לפעמים דווקא המגוון הרחב הוא זה שמבלבל ומקשה על הבחירה אז קבלו 5 מתנות מוצלחות במיוחד, שילדים אוהבים.

קופסת אוכל מושקעת עם הדפסה אישית

קופסאות אוכל יש לכל הילדים, אבל קופסת אוכל עם הדפסה אישית, מיוחדת, עם שם הילד מוטבע לצידה, יש רק לילדים שקיבלו את המתנה הזאת. מדובר על קופסת אוכל איכותית, ניתנת לחימום במיקרו, עם איורי ילדות נפלאים, שאפשר להדפיס על המכסה. לקריאה אודות מתנות עד 250 ש"ח

כירבולית מפנקת עם הדפסה אישית

שמיכת פליז קטנה, רכה ומחממת, מתאימה בגודל בדיוק לילדים, אבל גם למבוגרים שרוצים להתחמם ליד הטלוויזיה, מגיעה עם מבחר איורים נפלאים לבחירה, לצד השם של מי שמקבל את המתנה.

קופסת אחסון צעצועים

קופסאות אחסון הן תמיד שימושיות. בעיקר לילדים שאוהבים לשמור את החפצים היקרים להם בקופסא מעוצבת במיוחד בשבילם. אפשר להדפיס את תמונת הילד, או את שם הילד לצד איור קסום.

מגבת קפוצ'ון עם הדפסה אישית

מגבת קפוצ'ון אישית, כמו שכל הילדים אוהבים, אבל עם הדפסה שאתם בוחרים, על החלק הקדמי, שתבהיר לכולם למי שייכת המגבת היפה וגם תבטיח שלא תאבדו אותה כל כך בקלות בים, או בבריכה.

קופסת תכשיטים קטיפתית

קופסת תכשיטים בעיצוב יוקרתי לילדות עם סטייל, מכוסה בשכבה קטיפתית רכה ונעימה, בצבע לבן או בצבע ורוד עתיק. ניתן להזמין הטבעה איכותית של שם הילדה בצד הקופסה, לקבלת פריט ייחודי, אישי ומיוחד.

לסיכום, ניתן לבחור מתנות מהקטלוג, להוסיף תמונה משלכם, או להזמין הדפסה מהמאגר הקיים באתר. למתלבטים – צרו קשר ונשמח לעזור! מידע נוסף באתר https://matana.click/