4 טיפים לבחירת ארונות לאמבטיה

בדרך לחדר רחצה חלומי, צריך לבחור בצורה הטובה ביותר את הארון המתאים. מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים של ארונות אמבטיה, קבלו את 4 הטיפים שיעשו לכם סדר ויעזרו לבחור פתרון מצוין.

  • תלוי או עומד

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים ועיצובים של ארונות אמבטיה, אנו ממליצים לכם תחילה לבצע סינון יעיל. יש שני דגמים עיקריים, הראשון הוא הסוג התלוי והשני הוא הסוג העומד או המונח. מרגע שהחלטתם מהו העיצוב הכללי המועדף, לא תבזבזו זמן ומחשבה על פתרונות פחות רלוונטיים.

  • גודל הארון

אי אפשר להתעלם מגודל האמבטיה, כאשר בוחרים ארונות לאמבטיה. וודאו קודם כל שאתם יודעים בדיוק את מידות חדר הרחצה. לאחר מכן, בכל דגם שאתם מתלבטים לגבי בדקו האם הוא מתאימים במידותיו.

בנוסף, הגדירו היטב את הצרכים שלכם מבחינת אחסון וכך תבחרו את הפתרון הטוב בשבילכם. בנוסף, מומלץ לשים לב לסידור הפנימי של הארון. יש דגמים שנוטים למדפים ואילו באחרים העיצוב כולל יותר מגירות. זה עניין של טעם אך גם יש הבדלים פונקציונליים.

  • הגדירו תקציב

אם עדיין לא הבאתם בחשבון את מחיר הארון, זה הזמן. קחו בחשבון את יתר ההוצאות שעומדות על הפרק, כגון החלפת כיורים, ברזים וכדומה. התרשמו מאפשרויות שונות ובדקו מהו טווח המחירים תוך התייחסות לגימור.

  • כך בודקים את איכות הארון

בחירה בארון הטוב ביותר צריכה להישען על מגבלות התקציב שלכם אך אל תסכימו לוותר על האיכות. גימור הארון, הציפויים השונים, איכות הפרזול וכל היתר ישפיעו על יופיו של חדר הרחצה לשנים הבאות. ארונות אמבטיה תלויים מאיכות גבוהה יתאימו מאוד לעמידות בחדרים רטובים. על פי העמידות בסביבה לחה, כך בעצם קובעים את האיכות.