4 טיפים לבחירת נוזל לנרגילה אלקטרונית

עישון של נרגילה, נחשב למשהו תרבותי, חווייתי, וחברתי. לשבת סביב מיכל המים המוציא ממנו ניחוחות מעניינים (תלוי בטבק אותו שמים), גם כאשר יש עשן, הופך ללא ספק את עישון הנרגילה להרבה יותר נעים מעישון של סיגריה. אבל מה אם גם נמאס לכם להתעסק עם טבק, נמאס לכם להתעסק עם ההכנה המורכבת של הנרגילה לקראת העישון שכוללת בחירת הטבק, הדלקת הגחל שיכולה  להיות מתישה, בשביל זה כיום כבר יש נרגילה אלקטרונית.

למי שלא יודע או שמע על נרגילה אלקטרונית, זוהי נרגילה קומפקטית יחסית שמבוססת על מקור כוח חשמלי. את הנרגילה ניתן לטעון באמצעות כבל USB במשך שעתיים בממוצע ואז ניתן לעשן איתה במשך כמה שעות טובות.

ההבדל העיקרי מנרגילה רגילה, הוא שאין צורך בטבק על מנת ליהנות מהניחוח והטעמים, אלא משתמשים בנוזל מיוחד שבעצם עובר תהליך של אידוי שגורם להרגיש את חווית הנרגילה ללא שום עשן. הנוזלים, בדיוק כמו הטבק מגיע בטעמים שונים. לפני שבורחים את הנוזל לנרגילה אלקטרונית הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור את הנוזל שיתאים לכם:

  1. הכל עניין של טעם: בדיוק כמו עם הטבק, ככה גם בבחירת הנוזל, הכל עניין של טעם. יש טעמים רבים שמגיעים במיכלים שמתחברים לנרגילה האלקטרונית, ואפילו טעמים מפתיעים ומרעננים שלא תמצאו בטבק של הנרגילה הרגילה. ככה שכדאי שתבחרו טעם שאתם אוהבים על מנת שתוכלו ליהנות מהחוויה.
  2. בחרו בנוזל צמיגי וסמיך- ככל שהנוזל יהיה צמיגי וסמיך יותר, כך תוכלו ליהנות בצורה המיטבית מהטעם של הנוזל.
  3. בדקו את כמות הניקוטין-  מי שמעוניין להיגמל או להפחית את רמת הניקוטין בגופו, כדאי שיבדוק כמה אחוז ניקוטין מכיל הנוזל לנרגילה, מן הסתם שבמקרה של רצון להפחית את רמת הניקוטין עדיף אחוזים נמוכים.

נסו עד שתמצאו- כל בכל דבר שיהיה לכם חדש, נסו מספר נוזלים לנרגילה אלקטרונית עד שתמצאו את הנוזל שהכי מתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לאתר https://vapepoint.co.il/