3 סוגים של מיטות מתקפלות לקיר

מחירי הנדלן בישראל גורמים ללא מעט אנשים לשכור או לרכוש דירות קטנות במיוחד, העונות על התקציב שלהם. עיצוב דירה קטנה זה לא דבר פשוט. יש צורך לעצב את הדירה בצורה הטובה ביותר על מנת שמצד אחד היא תהיה פונקציונאלית ותכיל את כל הריהוט הנדרש בה ומצד שני, ניצול החלל יהיה מקסימלי והיא לא תהיה עמוסה מדי. אחד מסוגי הרהיטים הטובים ביותר כיום עבור כל דירה קטנה הוא מיטה המתקפלת לתוך הקיר. אם אינכם יודעים במה בעצם מדובר, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מיטות מתקפלות לקיר- במה מדובר?

מיטות מתקפלות לקיר כאמור מהוות את הפתרון הטוב והיעיל ביותר לכל דירה שהחלל בה קטן. המיטה יכולה להיפתח בשעות הלילה כאשר רוצים לישון ושבים לקפל אותה בבוקר. קיפול המיטה מאפשר לה להשתלב באופן הרמוני בקיר והחלל שבו המיטה מוצבת בלילה נשאר ריק. ניתן למצוא כיום סוגים שונים של מיטות מתקפלות לקיר כגון:

  1. מיטה מתקפלת בסיסית שהיא בעצם מיטה שנראית חלק מהקיר עצמו. מדובר על מיטה הרלוונטית לחדרים שאין בהם מספיק מקום ויש צורך לנצל את החלל בצורה הטובה ביותר. במשך היום המיטה מהווה חלק מהקיר ורק בלילה מורידים אותה והיא תופסת מקום בחדר. כאשר מתעוררים בבוקר שוב מקפלים אותה והיא נכנסת לתוך הכיס המיועד לה בקיר ונראית חלק מהקיר עצמו.
  2. מיטת ארון- מדובר על מיטה אשר מהווה חלק מהארון בכל חדר. מצד אחד ניתן להשתמש בארון לצורך אחסון בחדר ומצד שני, המיטה מהווה חלק מהארון ובכל פעם שרק רוצים לישון אפשר לפתוח אותה ולהחזיר אותה לאחר מכן שוב לתוך הארון. המיטה משתלבת בארון בצורה יעילה והרמונית ובלתי אפשרי להבחין בה.

מיטה שהיא חלק ממערכת ישיבה- אם אתם אוהבים לארח גם ללילה, אך אין לכם מקום בבית, תוכלו לבחור כיום במיטה שנכנסת לקיר ליד מערכת הישיבה שלכם בסלון, כך שכל שתדרשו לעשות כדי להציע לאורח לישון אצלכם זה לפתוח עבורו את המיטה מעל מערכת הישיבה. מידע נוסף באתר https://www.excellent-il.com/