3 טיפים להצלחה בדייטינג

המושג "דייטינג" הוא מושג מעולם הזוגיות, אשר מספר על פגישות רומנטיות בין שני אנשים. דייט בין שני אנשים נועדה לבחון התאמה פוטנציאלית לקשר קצר או ארוך. כפי שאתם יודעים, לפני שאתם הופכים מישהי מסוימת לבת זוג, אתם צריכים קודם כל להכיר ולהיפגש איתה. במילים אחרות, דייטינג היא פגישה רומנטית בין בני זוג עתידיים. אז איך יוצאים להרפתקה ונשארים בחיים? הנה 5 טיפים איך להצליח בדייטינג.

1) תשקיעו בפגישה – אל תתקמצנו

אז הכרתם בחורה באפליקציית הכרות חדשנית, ולאחר שעברתם לוואטסאפ, באיזה שהוא שלב הגיע הרגע המכריע, החלטתם להיפגש. הפגישה יכולה לעבור בצורה מוצלחת, או בכישלון אדיר, זה תלוי בכם. השקיעו בדייט כאילו מחר אתם הולכים למות, בחרו את המקום האידיאלי ביותר, התנהגו כמו ג'נטלמנים, תעשו תספורת חדשה, תלבשו את הבגדים הכי מהממים שלכם, והכי חשוב תדגישו את החיוך הכובש שלכם. בקיצור תשקיעו בערב הזה כאילו שאין מחר.

2) פנקו את הנסיכה – תנו לה להרגיש שזה היום שלה

הפגישה הראשונה ביניכם לבין בת הזוג העתידית היא הפגישה הכי מלחיצה והכי חשובה בחייכם. ישנם הרבה פרמטרים שיקבעו כיצד להתנהל בדייט, והפרמטר הכי חשוב זה הפינוק. במהלך הפגישה הרומנטית תהיו עצמכם, פנקו את הנסיכה ככל הניתן, ותתנו לה לרגיש שזה היום שלה… שהיום, הכל אפשרי ומותר. אל תראו בה "חפץ" או נחמה מסוימת, בערב הזה תתנו לה להרגיש שאין מכשולים או הגבולות, ושהכסף לא מוגבל. בקיצור, פנו אותה ותתאמצו ככל האפשר.

3) תצחיקו אותה ואל תגרמו לשיחה להיתקע – עובד תמיד

במהלך הפגישה, אנחנו חייבים לגרום לבחורה להתעניין בנו, לראות שאנחנו מיוחדים ולא כמו כל הגברים שהיא טעמה עד היום. לפיכך, ישנם שני תנאים שחייבים להתקיים במהלך הפגישה – השיחה חייבת להימשך ויהי מה, והיא תמיד חייבת לעלות חיוך. לפיכך, נסו להצחיק אותה בסיפורים ודברים שנונים ומצחיקים, ולא משנה מה תעשו תמיד תמצאו נושא מעניין ומרתק. לבחורה יש אינטואיציה ממש גבוהה, ולכן כבר בפגישה הראשונה היא תבדוק את הרמה החברתית שלכם, את ריח גופכם (שזה ממש חשוב לה!), וכמה התקשורת והכימיה ביניכם טובה.

רוצים לדעת איך להתחיל עם בחורה ולעלות את הביטחון שלכם? הגיע הזמן ללמוד איך להתחיל עם בחורה באתר תקשורת אמיתית. הרבה מאוד גברים נתקלים בשלל מחסומים עוד לפני המגע הראשוני עם הבחורה, הביטחון העצמי חייב להיות במקום הנכון. רוצים לדעת איך לעשות זאת נכון? ללא מאמץ? Real Communication ילמדו אתכם כיצד להפוך אכזבה להצלחה. תנו לעצמכם הזדמנות, התקשרו ממש עכשיו 058-797-3967.