3 רעיונות לעיצוב האמבטיה שלכם

חדר האמבטיה הוא המקום היחידי מבין חדרי הבית אשר מלבד השימוש הרגיל הוא משמש גם למקום מפלט ורוגע. מכיוון שזהו חדר אשר השימוש בו הוא בפרטיות, יכול כל אחד להינעל בו לכמה זמן שירצה ומבלי לתת לאף אחד דין וחשבון. מקלחת טובה יכולה להיות פתיח מוצלח ליום עמוס וכמובן בסוף היום, אין תענוג גדול יותר מאשר אמבטיה חמה ונעימה ששוטפת את כל הדאגות ומאפשרת לשכב לישון ברוגע.

בשל העובדה כי מדובר בחדר נוחות, הוא בהכרח גם צריך להיות נוח. על כן, חשוב לתת את הדעת על המראה שלו ולעצב אותו בצורה מזמינה ונוחה. להלן מספר רעיונות לעיצוב אטרקטיבי של חדר האמבטיה:

אריחים צבעוניים בכיוונים שונים 

האריחים הנפוצים ביותר לחיפוי חדרי אמבטיה הם אריחים לבנים או אריחים מעוטרים בסגנון עתיק. אך כדי לשדרג את מראה חדר האמבטיה לעדכני ומודרני יותר, צאו מהקופסא ונסו ללכת על אריחים צבעוניים, בעלי צורות גיאומטריות מקוריות או בעלי דוגמא אבסטרקטית נועזת.

אם אתם מהאנשים הפחות נועזים, תוכלו לבחור בחיפוי קיר אחד עם אריחים בעלי צבע שונה משאר הקירות. במידה ויש לכם יותר אומץ, תוכלו לבחור באריחים בעלי דוגמאות גיאומטריות מעניינות ולשלב אותם בדרך שונה ולא קונבנציונאלית כמו למשל בסיבוב של 90 מעלות.

צבע קונטרסטי

בחדרי האמבטיה הקלאסיים והמוכרים שולט לרוב הצבע הלבן, זאת מכיוון שהלבן נותן תחושה של מרחב והרגשה של ניקיון גם אם זה לא ממש כך. אך אם אתם מעוניינים לשדרג את האמבטיה שלכם, לכו על צבעים נועזים כמו חום, שחור, כחול וכדומה. צבעים אלו בשילוב עם אביזרי אמבטיה מעניינים כמו ברזים מעוצבים, מתלים, תאורה ועוד, יתנו לחדר מראה חדשני ודרמטי.

כלים סניטריים

ישנה אקסיומה כלשהיא בתחום הכלים הסניטריים שהיא הבחירה בלבן. לא משנה כמה האמבטיה תהיה צבעונית, הכלים הסניטריים – האסלה, הכיור והאמבטיה יהיו לבנים. אז נכון שהצבע הלבן משתלב עם הכול אך זה יכול להיות לא רע לנסות גם שילוב של כלים סניטריים בצבעים אחרים שמתאימים יותר לצבעי החדר ומשתלבים בו בצורה מושלמת.

מעוניינים לעצב את חדר האמבטיה שלכם, בחנות עולם העשייה – חנות לכלי בית תמצאו מיטב אביזרים וכלים סניטריים מיוחדים וברמה הגבוהה ביותר