שיפוץ דירה קומפלט – מ-א ועד ת

איזה כיף הגיע הרגע לשפץ את הדירה שלכם, לחדש ולחיות בבית חדש, או שבכלל רכשתם בית חדש ואתם מעוניינים לחדש אותו לגמרי ולעשות לו שיפוץ דירה קומפלט, כך שיהיה הכי באופנה והכי מעוצב, וברמה הגבוהה ביותר. כיום שיפוץ דירה זה משהו שאתם יכולים לעשות בצמכם אם יש לכם ידיים טובות וכמובן גם את הזמן הפנוי, אך לרוב אנשים כמובן פונים לאנשים שמומחים לשיפוצים כדי שהשיפוץ יהיה ברמות הגבוהות ביותר. במאמר זה ניתן לכם קצת כיוון איך לשפץ את הדירה בצורה הטובה ביותר.

השראה ותכנון לפני הכל

כל יצירה ואמנות מתחילה קודם כל בהשראה, גם שיפוץ דירה קומפלט זה בעייני אנשים רבים אומנות. על כן, גשו לחוברות עיצוב, פינטרס או כל אתר אחר שנוגע לעיצוב ותתחילו לבנות את בית חלומתיכם. באתרים ובמגזינים תוכלו לראות בתים רבים שנבנים בעיצוב המושלם ביותר, תוכלו לקבל רעיונות מגניבים, איך למחזר דברים, איך לעצב דברים בעצמכם, איזה צבעים יישתלבו עם מה, האם להשתמש בעץ, האם בזכוכית, האם לשלב ביניהם, כל אלה ועוד תוכלו להחליט באמצעות דפדוף לקבלת השראה. לאחר שהחלטתם על כיוון וקיבלתם השראה, שבו עם אדריכל, מעצב פנים ובנו מא ועד ת את בית חלומתיכם, איך להביא את כל מה שאתם חולמים לידי מעשה. האדריכל בסופו של דבר אמור לספק לכם סקיצה ראשונית של איך הבית יראה וכמובן לעשות את כל העבודה הפרקטית לפי הסקיצה.

לשם מה השיפוץ

כמובן שלכל אחד יש מטרה אחרת בשיפוץ הבית, נסו להבין ולהגדיר מה מטרת השיפוץ שלכם. הרבה אנשים לאחרונה רואים בעולם הנדל"ן כמקום טוב להשקעה, קונים דירות במצב לא טוב, במחיר נמוך מאוד ואז משפצים את הכל מההתחלה ועד הסוף, עובדים עם מעצבת, ובכך מעלים את ערך הדירה, מוכרים ומרוויחים כפול או פי שלוש ממה שהם השקיעו. או אם זה שיפוץ למגורים עבורכם, זה כבר גם מטרה אחרת וגם מתאימים את התקציב באופן שונה ביותר. על כן כאשר אתם נפגשים עם בעל המקצוע הסבירו לו בדיוק את מטרת השיפוץ, כדי שייעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם.