מטבחי פרובנס מעוצבים בהתאמה אישית

המטבח הוא כזה שאר עבר שינויי רבים מן הרגע בו החל הזה נוצר. פעם הוא היה כזה שאר נדחק הצידה והיה
חלק מסוגר של הבית שאליו רק לאחראי על הבישול היה למה לגשת לשם, ונכון להיום המטבח הפך להיות גולת הכותרת של כל בית, עם האפשרות לבחור מכל סגנון של עיצוב שקיים ברחבי העולם. אחד הבולטים והאהובים הוא זה של מטבח פרובנס, שאותו כל אחד יכול להזמין לעצמו בהתאמה אישית לאחר שהוא מבין כי הסגנון שאליו הוא מתחבר מכל השאר.

הקסם של חבל פרובנס הצרפתי
מי שטרם יצא לו להגיע אל חבל פרובנס ועד כה היה מגיע אל צרפת רק על מנת לבקר בעיר האורות פריז, חייב לעצמו גם לצאת אל טיול עצמאי או מאורגן באזור הכפרי של צרפת שבו יש מרחבים פתוחים שזרועים בשטחי מרעה ואזורי צמחיה פראיים וחלקם של גידולים . בין כל הסממנים התרבותיים המרהיבים של חב פרובנס אחד מאלה הבולטים אשר התקדם אל עבר התרבות המערבית ואל עבר ארצות אחרות שמעבר לגבולות הצרפתיים הוא זה של מטבח כפרי שגם מבשל ככה וגם מגיע עם מראה אותנטי שאליו לא מעט אנשים מודרניים מתחברים. על מנת להגיע אל המראה הזה צריכים להבין בסגנון הזה לפרטי פרטים, לצד האפשרות להתאים את המטבח אל הצרכים המודרניים שנכון להיום קיימים.

מכניסים קסם צרפתי כפרי לבית
מה כבר צריכים לדעת כשאר רוצים לסגנן לעצמכם מטבח צרפתי בסגנון פרובנס הכפרי? כי אכן יכולים להכניס את הקסם הצרפתי הזה אל הבית, בעיקר אל המטבח, אלא שעדיף כי הפעולה הזו תתבצע על ידי אנשים מיומנים שידועים כיצד לחבר בין העולם הישן של מטבח כפרי לבין היעילות של מטבח מודרני עם כל השימוש הכי נוח שהוא מעניק.

מה מכיל מטבח כזה? הרבה מאוד שימוש בחומרים טבעיים והרבה מאוד שטח אחסון אשר פתוח לתצוגה ברובו. מה הוא מציג? כלים יפים ושימושיים לעבודת המטבח היומיומית. הוספה של פריטי טקסטיל מתאימים ואפילו גוף תאורה בסגנון רטרו יביאו אל המראה המושלם שמיוצג על ידי צבעים חמים.