למה אתם חייבים קרוז בהוואי לפחות פעם בחיים

כולנו יוצאים לחופשות. יש כאלה שיוצאים לחופשות כל שנה, כמה פעמים בשנה, ויש אחרים שמייעדים את
החופשה לרגע בו הילדים יהיו כבר גדולים. תמיד הברירה היא בין חופשה במקום אחד לעומת אחר, ולא רבים
מבינים כי יש להם עוד ברירה אחת נוספת והיא יציאה אל עבר קרוז בים הבלטי בספינה גדולה שבה החדרי כבר מחכים לנופשים, עם הרבה מאוד מה לעשות מן הרגע בו יוצאים לדרך ועד לרגעים שבהן עוגנים. אחד מן היעדים הכי פופולאריים לקרוז היא הוואי, שהיא עדיין מככבת בראש הרשימה של היעדים הכי נחשקים אצל הרבה מאוד אנשים.

חייבים להיות פעם אחת רדודים

ללכת לחוף הם זה דבר אחד, וללכת אל חוף של אוקיאנוס זה דבר אחר לגמרי. הוואי היא קבוצה של איים שבכל אחד מן האיים שבה מציעה הרבה מאוד חופים עם מים שטוחים והרבה מאוד אזור של מים רדודים שבהם ילדים וגדולים יכולים לרחוץ ללא כל דאגה מגלים שנשפכים בעוצמה רבה אל החופים. לזה מוסיפים את העובדה כי המים הם מי טורקיז שקופים ומהפנטים שבהם יש הרבה מאוד דגים יפים, מקבלים את החוף הזה שאיליו פשוט חייבים להגיע לכל הפחות פעם אחת בחיים. לא סתם יצא להוואי שם כל כך הכי אידיאלי לנופשים שרוצים מקום שמחבר לטבע ובו לגמרי נרגעים.

בית מלון צף זה רעיון עילאי

איך שלא הופכים את זה, רואים כי מדובר ברעיון אדיר שרק כאשר נכנסים אליו ומתנסים בו מבינים עד כמה שהוא נוח למטיילים. למה לצאת אל טיול שבו צריכים להצטופף בתוך מטוס קטנטן עם עוד כמאה נוסעים, ולחכות לרגע בו ניתן לרדת ולמתוח את הרגליים ולעבור אל בגדים אחרים? האפשרות של קרוז היא כזו שכבר מציעה שורה נאה של אוניות פאר ענקיות, שכוללות הרבה מאוד סוגים של חדרי שינה, והרבה מאוד אטרקציות שאיתן ניתן להעביר שבוע שלם מבלי שאף מרגישים. מסעדות, מסלולי ריצה, ברים, קולנוע, חנות דיוטי פרי, בריכות ועוד שלל של פעילויות שאותן מבצעים כאשר עוגנים בחופים מתחילות את הנופש כבר ברגע בו עולים אל הספינה ונהנים.

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://www.senior.co.il/