כך תהפכו את הגינה שלכם למגרש משחקים ביתי

הגינה היא אחד המקומות האהובים ביותר על בני הבית. אם הגינה מסודרת כיף לשבת בה וליהנות ממזג האוויר ומאור השמש הטבעי. בחודשי הקיץ החמים ניתן להעמיד בריכה בחצר וליהנות מפעילות משפחתית או לכל הפחות לאפשר לילדים ליהנות ממשחק בבריכה קטנה ובטיחותית יותר לצד שולחנות משחק, כדורים והפעלות שונות. הגינה יכולה להפוך למגרש משחקים מהנה לכל המשפחה ולספק לכם שעות של בילוי משפחתי ותעסוקה רבה עבור הילדים כך שהם לא יחפשו לצאת החוצה גם בחופש שלהם אלא יזמינו את החברים אליהם ויהיו תחת העין המשגיחה שלכם כל הזמן.

אילו שולחנות משחק ניתן להציג בגינה?

יש הרבה שולחנות משחק שתוכלו להציב בגינה שלכם. כל אחד מהם יוכל לספק בכל יום כיף שעות של הנאה צרופה בין הילדים שלכם לחברים שלהם, בין האחים והאחיות ובין הילדים אליכם כהורים שלהם. שולחנות משחק ופעילות חיצונית בגינה יטיבו עם הילדים שלכם ויעודדו אותם לעשות משהו נוסף חוץ מלהיות תקועים מול מסכי הטלוויזיה והמחשב כל היום, מה שבדרך כלל קורה עם הילדים והנוער של היום. תוכלו להעמיד שולחנות כדורגל, טניס שולחן, שולחן סנוקר ואפילו שולחן הוקי אוויר.

כיצד לבחור נכון את שולחנות המשחק:

כאשר אנו בוחרים את שולחנות המשחק לגינה שלנו יש מספר פרטים שאנו רוצים לקחת בחשבון.

  • מקום – שולחנות משחק תופסים הרבה מקום ביחס לצעצועים אחרים ולכן עליכם להכין לכך מקום ייעודי מראש. האם הם יהיו במרפסת? בדשא? האם הגינה מספיק גדולה כדי להכיל כמה שולחנות משחק?
  • עלות – מחיר השולחן משתנה בהתאם לסוג המוצר, לגודל שלו ולאיכות שלו. אם המחיר מהווה שיקול קריטי הרי שתוכלו ליהנות ממגוון שולחנות משחק מכל סוג ולבחור את השולחן האטרקטיבי ביותר בהתאם למחיר שאתם מוכנים להשקיע.
  • החומר ממנו עשוי – ישנם שולחנות המתאימים לאזור מקורה ואחרים המתאימים לתנאי מזג האוויר חיצוניים. אלה שונים בחומר ובמאסיביות אחד מהשני ועל כן יש לקחת זאת בחשבון כדי שהמוצר לא ייהרס במהירות בשל תנאי מזג האוויר כי לא התאים למיקום שלו.