כורסת טלוויזיה מעור יתרונות וחסרונות

כורסאות מעור, הם כורסאות שהקיץ, כך ברוב המקרים הופכות להיות לא הכי נעימות למגע. בבתים שקיימת איזו כורסא או ספה מעור, יודעים בבית לשים עליה כיסוי בד, בעיקר בקיץ, דבר שינעים את הישבה עליה.

כורסת טלוויזיה מעור יתרונות וחסרונות |

החיסרון הראשון בכורסאות מעור, הוא בעיקר בחודשי הקיץ החמים. אז, כל מגע עם עור חשוף בספות עם כיסוי מעור, גורם לדביקות לא הכי נעימה ש"מושכת" ו"מדביקה" את העור שלנו אליה. ברוב המקרים, חתיכת בד תעשה את הספה לנוחה יותר למגע בחודשי הקיץ החמים

יתרונות בכורסא מעור |

ספות עור עשויות "לחיות" זמן רב במיוחד, פוטנציאלי עד פי 4 יותר מספה דמוי עור מאותו עיצוב. ספות עור אינם מצריכים תחזוקה גבוהה כפי שניתן היה להניח בתחילה. ספות בד מרופדות צריכות שטיפה מדי פעם בכדי לשמור על איכותם. 

עליכם לפתוח את מכסי הכרית ולזרוק אותם למכונת הכביסה. עם ספות עור, ניקוי הספה יהיה מהיר יותר, מכיוון שאתם פשוט תשתמשו בסבונים עדינים כדי לנגב את הספה, ולהשתמש בקרם עור כל כמה חודשים כדי לשמור על העור באיכות הגבוהה ביותר.

דברים ההורסים את העור |

עור, הוא חומר עבה ועמיד באופן טבעי. ניתן להרוס עור כלשהו בשריטות בעור (הנגרם על ידי חיות מחמד או בכל דרך אחרת) ובעזרת חיכוך עור בעור. אם תשפכו משהו עליו, כל שעליכם לעשות הוא לנגב אותו. 

על ספת בד ייתכן שיהיה עליכם לקרצף אותם כדי למנוע כתמים ואז לתת שטיפה יסודית. עם צבעים בהירים יותר של ספות עור, כמו לבן או שמנת, מומלץ עדיין להקפיד לא למנוע מכתים בכל הקשור למוצרים כמו יין אדום וכדומה

חסרונות בכורסא מעור |

אם יש לך ילדים או חיות מחמד שאוהבים לקפוץ או לשחק על הספה. ספות עור עשויות להיות הרבה פחות סלחניות ונחמדות, מאשר כריות בד מרופדות .

אם אתה לא אוהב את תחושת העור (יש אנשים שפשוט לא אוהבים עור) אבל משוכנעים מהאופן בו העור נראה, אל תתפשר על הנוחות ותקוו שתתרגלו אליה. 

למידע נוסף על מערכות ישיבה