הרצאות על מנהיגות והצלחה – מי יוכל להפיק מהן את המיטב?

המאמר באדיבות סגול הרצאות

מהי מנהיגות ומהם המאפיינים של מנהיג אמיתי? ההיסטוריה מלאה באנשים שלכאורה לא היו מנהיגים באופיים אך המציאות דרשה מהם את כל מה שכרוך בלהיות מנהיג. יחד עם זאת ההיסטוריה גם מלאה באנשים שהוגדרו "כמנהיגים מבטן ומלידה" השאלה שעולה מאימרות אלה היא: "האם ניתן לייצר מנהיג או שמא מנהיג זה מישהו שנולד עם מאפיינים או סממנים מזהים של מנהיגות. עמים רבות אנשים חושבים שמעריצים אותם ושהעובדים שלהם ילכו אחריהם בעיניים קשורות.

כך אתם יכולים לראות כי זה קטע מהרצאה אשר באה ללמד אנשים על מנהיגות וכיצד בונים אותה ומה יש לעשות כאשר האמת טופחת על הפנים שלנו. אין ספק כי בעולם המודרני יש משמעות אדירה לנושא של הרצאות על מנהיגות והצלחה וזהו משהו שממש לא כדאי לנו לזלזל בו.

אל תבחרו הרצאה של מנהיג מבלי לקרוא אודותיו ולראות את פועלו

כאשר אתם באים לשמוע הרצאה של מנהיג אתם צריכים להבין שיש משמעות אדירה לשאלה מהי ההיסטוריה של אותו מנהיג. כך תוכלו לדעת האם הוא באמת מנהיג או שהוא סתם אפס החושב את עצמו למנהיג אך בעצם הוא כלום ושום דבר.

יש לכך משמעות גדולה מכיוון שאם המנהיג הוא לא באמת מנהיג אז אין טעם להזמין אותו להרצאה. סביר להניח שגם העובדים של אותו מנהיג לכאורה לא רואים בו מנהיג כזה ולכן אם תזמינו אתו להרצאה אתם סתם תתבזו והעובדים שלכם יחושו שאט נפש אל מול אותו "מנהיג" אשר בפועל לא יכול לקבל אפילו החלטות על עצמו לא כל שכן על אחרים.

מדוע כדאי להזמין מרצה חיצוני להרצאה?

עליכם להבין שאם אתם מזמינים הרצאה כדאי לכם לוודא כי זה מרצה חיצוני
מכיוון שאדם בתוך ארגון אף פעם לא יכול לדעת מה באמת חושבים עליו והאם אוהבים אותו
או לא. לכן רק מרצה חיצוני כדאי להזמין בכדי להבטיח כי ההרצאה אכן תועבר על ידי
מנהיג אמיתי.