הטעויות שעושים לפני החתונה

חתונה היא אירוע מרגש עבור בני הזוג המשפחה החברים ושאר המוזמנים ולכן ארגון מקצועי של האירוע יותיר עבור האורחים טעם של עוד ויעלה את ערככם בעיניהם. במצב כזה אסור לזלזל בהכנות ובלוגיסטיקה ויש להקפיד על כללים בסיסיים במטרה למנוע מפח נפש. בחירת מיקום היא עניין מרכזי מאחר שהוא חייב להיות נגיש ונוח עבור המוזמנים. למיקום משפחות החתן והכלה יש כמובן השפעה וכן גם לצפי של האורחים. רבים יימנעו מלהגיע לחתונה אם המיקום רחוק מדי או אינו נגיש. אף אחד לא רוצה להיתקע בפקקים ולאחר לאירוע המשמח ורבים מעדיפים לוותר אם המיקום בעייתי. לאחר בחירת המיקום צריך להיערך בהתאם בתחומים רבים, ביניהם הושבה, כיבוד, מוזיקה וכו'.

טעויות נפוצות שאנשים עושים לפני החתונה נוגעות לשלל ההיבטים של האירוע ונובעות ממחסור בכסף או חוסר תשומת לב. בעלי השמחה צריכים לזכור שזו השמחה שלהם אבל אירוע למוזמנים, וצריך לעשות כל מה שניתן כדי שאלה יהנו והאירוע ייזכר שנים רבות. חשוב להקפיד על מנות מושקעות ועל אווירה מתאימה בהתאם לאופי של הזוג והאורחים. אם יש אורחים רבים מחו"ל כדאי לחשוב על קריינות ומוזיקה בשפתם, כדי לגרום להם להרגיש בבית וכו'. אחת הדרכים לשמח ולהפתיע את האורחים היא בעזרת חולצות מעוצבות. זו מתנה שימושית לכל אחד אשר תגרום לכך שהאירוע לא יישכח.

חולצות כאלה משווקות על ידי חברות שמתמחות במתנות. החולצה תהיה פשוטה עם כיתוב משעשע עליה ולכן תתאים למגוון שימושים כמו הליכה לים, לחברים, מסיבות וגם לעבודה.חלוקת חולצות תגביר את הפופולריות שלכם ותשמח את האורחים. חשוב שהכל ייעשה ברוח טובה וההדפסה על החולצות לחתונה לא תגרום עוגמת נפש או מבוכה לאורחים. על החולצות כדאי להדפיס משפטים מוכרים כמו "עד החתונה זה יעבור" או "תהיי יפה ואל תשתקי", תלוי כמובן בקהל היעד. אחרי בחירת המשפט המודפס צריך לדאוג לעיצוב ולבד איכותי וסופג זיעה עבור הקיץ הישראלי החם. כמו כן חשוב שבחתונה תחלקו חולצות במגוון מידות שיתאימו לאורחים הרבים.